Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 4,2 b6 wiszace podcisnienie wydechu...co z czym?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc! Na zdjeciach widac bedzie wiszace rurki podcisnieniowe, znajomy podpowiedzial ze sluza one do poruszania klapkami w koncowym wydechu. Udalo mi sie poruszyc klapka lewego wydechu recznie, prawa sid nie ruszyla. Do czego konkretnie sa te klapki i czy te rurki maja wisiec?

6e98e86082e5.jpg

Opublikowano

rurki nie mają wisieć, trzeba je podłączyć do zaworków,

klapy otwierają się pod ciśnieniem na wyższych obrotach, wydech wtedy się uwalnia i głośniej gada,

popryskaj zastałą klapę wd40 i spróbuj ją rozruszać

Opublikowano
  • Autor

A w ktorym miejscu te zzzaeorek? Przy gruszce. ?

Opublikowano
  • Autor

No przecież wiem :P to logiczne xD hehe

Opublikowano

Koledzy z rysunku zamieszczonego przez Booster wynika że powyżej 1700 obr/min klapka się zamyka dławiąc wydech. Może chodzi o to żeby właśnie nie gadał za głośno i przeglądy przechodził :)

Opublikowano
  • Autor

m.youtube.com/watch?v=RimFPfetQyE

Tutaj mam filmik, bo okazuje sie, że podciśnienie wychodzi z gruchy do nikąt. Czyli...jest ujeXXne...skad sie prowadzi je do gruszki?

Ps. Davidof...chyba jest tak, ze jesli masz powyżej 1700rpm to klapka sie zamyka przy schodzeniu z obrotow i mocniejsze masz hamowanie silnikiem i bulgot. Dobrze myślę?

Edytowane przez peneczw

Opublikowano

m.youtube.com/watch?v=RimFPfetQyE

Tutaj mam filmik, bo okazuje sie, że podciśnienie wychodzi z gruchy do nikąt. Czyli...jest ujeXXne...skad sie prowadzi je do gruszki?

Ps. Davidof...chyba jest tak, ze jesli masz powyżej 1700rpm to klapka sie zamyka przy schodzeniu z obrotow i mocniejsze masz hamowanie silnikiem i bulgot. Dobrze myślę?

No własnie nigdy organoleptycznie nie sprawdziłem kiedy ta klapka się domyka. u mnie na postoju na biegu jałowym i obrotach 800 obr/min klapki są otwarte.

Opublikowano
  • Autor

No jednak nie wszystko, dlatego że nie mam odpowiedzi skąd pociągnąć to podciśnienie :(

Opublikowano

do góry w stronę bagażnika,

w środku od strony kierowcy w bagażniku zdejmij boczek, powinien tam być zawór sterujący podciśnieniami.

widać poprzedni właściciel w jakimś celu zwalał wydech i zrobił to na odpierdziel.

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje Ci Booster, takiej informacji po3bowałem.

Opublikowano

mam nadzieje, że uda się to ogarnąć.

Wpadnij na spoty do 3Miasta na spota pochwalić się furą ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.