Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis klimatyzacji


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeśli ktoś szuka dobrego serwisu klimatyzacji to z czystym sumieniem polecam Boss auto w Dąbrowie Górniczej na Sobieskiego . Jeżdżę tam co roku i co roku pełen profesjonalizm. Moi wszyscy znajomi też tam jeżdżą i sobie bardzo chwalą. Pełen profesjonalizm a nie jak w pseudo warsztatach dobiją czynnika i mówią jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis ARG Performance w Czestochowie byłem dzis nabic klimatyzacje maja promocje 69 zł :kox: bez wzgledu na ilosc czynnika skusiła mnie ta promo i dzis podjechalem by to sprawdzic i faktycznie realna cena :) obsługa bardzo miła i profesjonalne podejscie do sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos szuka serwisu który ma duże doświadczenie z klimatyzacja szczerze mogę polecić AutoSerwis Mariusz Honysz . Pan Mariusz prowadzi swą działalność od 94r i ma duża wiedze na temat klimatyzacji chyba jako jedyny nie podejmuje sie nabijania klimy jak jest nieszczelna a co szczególe w a4 b7 gdy klima jest nieszczelna to sprężarka po dłuższym czasie się zaciera ponieważ pracuje razem z silnikiem cały czas bo nie ma sprzegiełka tylko zawór wydatku . Po zatarciu sprężarki trzeba płukać układ


Jeżeli ktos szuka serwisu który ma duże doświadczenie z klimatyzacja szczerze mogę polecić AutoSerwis Mariusz Honysz . Pan Mariusz prowadzi swą działalność od 94r i ma duża wiedze na temat klimatyzacji chyba jako jedyny nie podejmuje sie nabijania klimy jak jest nieszczelna a co szczególe w a4 b7 gdy klima jest nieszczelna to sprężarka po dłuższym czasie się zaciera ponieważ pracuje razem z silnikiem cały czas bo nie ma sprzegiełka tylko zawór wydatku . Po zatarciu sprężarki trzeba płukać układ

https://www.facebook.com/AutoserwisMariuszHonysz/?fref=nf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam klimatyzacja boss  auto Dabrowa Górnicza pełen profesjonalizm 

 

Edytowane przez siwy78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2017 o 12:09, siwy78 napisał:

Polecam klimatyzacja boss  auto Dabrowa Górnicza pełen profesjonalizm 

 

.

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...