Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór telefonu - lg g3s czy htc desire 620


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako,że znowu rozwaliłem ekran w swoim telefonie, a mogę przedłuzyc umowę z Orange potrzebuję nowego telefonu. Rozważam którys z tych dwóch modeli, czyli lg g3s lub htc desire 620? Telefon ma być po prostu do gadania, sms-ów, Internetu i muzy. Obydwa moge mieć za 9 zł. Nie planuje wydawać większej kasy na telefon, bo i tak pewnie długo u mnie nie pociagnie z moim szczęściem. :decayed:

Macie jakies doświadczenia i możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz HTC bardzo dobre telefony robią LG to szit !! miałem HTC desire i powiem ci super fon więc moim zdaniem wybór jest prosty ale zrobisz jak bedziesz uważał może ktos sie jeszcze wypowie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG shit :polew: .. to żeś mnie rozśmieszył kolego :) HTC fajne telefony,ale ten jest trochę dużawy przez dwa głośniki u góry i dołu.Bateria na plus dla LG."Piczy kłak" wydajność trochę po stronie HTC(64 bitowy procek),aparat po stronie LG.Bardzo zbliżone tak po za tym parametrami telefony.Jak masz możliwość to weź jeden i drugi w łapkę i sprawdź :) Mi 620 jakoś nie "leżała" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo fajne tylko nie mam zamiaru płacić 800-900 pln za telefon skoro i tak długo nie wytrzyma,a w Orange go nie ma,u mnie telefony lekko nie mają.

Chyba pojde w strone LG,ale najpierw pomacam oba i sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już LG to G2 lub G3 BEZ "S"

g3s parametry dużo gorsze niż G2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w G3S włożysz kartę pamięci. W G2 jest zdecydowanie jej za mało. Kolega miał G3S i kupił teraz G2 i stwierdził że kolosalnej różnicy nie czuje w używaniu :) Fotki tak samo. Zresztą mowa była o G3S i HTC desire 620. Ja bym brał LG bo tak jak pisałem HTC przez gabaryty złe leży w dłoni. Weź jeden i drugi i zobacz jak Ci leżą. Koleżance z pracy dali w sieci tego 620 bo nie było LG i mówi że fajny telefon ale za duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...