Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomarańczowa kontrolka świateł i auto nie odpala


johnnythebest

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy,

Dwa razy auto nie odpaliło mi na mieście :facepalm: Musiałem wzywać kolesia żeby uruchomił mi go, podpiął VAGa i niby jakiś błąd ABSu i że hamulce sie zblokowały :co: Za drugim razem ponoć nie było żadnego błędu, przeprowadził procedure kasowania błędów i pomogło.

I niby żadnych błędów na silniku nie było. Jak nie mogłem odpalic auta na FISie pojawiła się kontrolka którą pierwszy raz widzę i nie mogę na necie nigdzie jej znaleźć:

566dbd2718729827m.jpg

Znalazłem na yt taki sam błąd, kolo pisze że nie wiedział jaki przekaźnik szwankuje i zmienił wszystkie trzy przekaźniki znajdujące się w tej czarnej skrzynce z elektryką po lewej stronie. Pytanie czy ktoś zna taki przypadek i jak namierzyć dokładnie który przekaźnik szwankuje?

https://www.youtube.com/watch?v=mhfHj6wAm3o

Auto: A4 B7 BRD 2007

Edytowane przez johnnythebest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bynajmniej wiem juz od czego ta kontrolka jest ;)

Nie mam, mam ori xenony.

Gdzieś wyczytałem że może to być czujnik poziomu pojazdu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie samopoziom może tam twi problem a raczej napewno przywiesiło się to albo jakiś czujnik padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej nie hmmm światła nie mają wpływu raczej na prace silnika ... popatrz na przekaźniki może masz zalane bo to częsty przypadek w b5 u mnie aż popaliło i zostały tylko rdzawe wiury ehhe :P Zdecydowanie zalecam próby uruchomienia silnika pod vagiem na bank pojawia się jakis błąd który jest odpowiedzialny za taki a nie inny stan pracy .. miałeś coś robione przy aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej nie hmmm światła nie mają wpływu raczej na prace silnika ... popatrz na przekaźniki może masz zalane bo to częsty przypadek w b5 u mnie aż popaliło i zostały tylko rdzawe wiury ehhe :P Zdecydowanie zalecam próby uruchomienia silnika pod vagiem na bank pojawia się jakis błąd który jest odpowiedzialny za taki a nie inny stan pracy .. miałeś coś robione przy aucie ?

Smigam B5 ale problem dotyczy B7 BRD, na początku juz poprawiłem info bo tylko w tagu miałem ;)

Posprawdzam VAGiem podczas uruchamiania i spr czy cos sie pojawiło nowego. NIc robionego nie miałem. Teraz zaczeło się coś sypać.

Tak jak na wstepie napisałem, że ktoś znalazł w czym tkwi problem tylko że chodzi o jakiś przekaźnik w CPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie kolego przekaźnik od pompy paliwa który masz na podszybiu jak sie dobrze oriętuję to ona ci odcina paliwo i stąd te twoje problemy .. ząłoże sie że podczas deszczu takie pierdoły ci wyskakują głównie


Znalazłem pewien wątek o podobnym przypadku tylko że z B6 ale to będzie to samo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303371-przekaznik-pompy-paliwa-w-podszybiu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...