Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km


DomynyK

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładna audiczka,no i czarna :good:.będziesz też chyba musiał dołożyć manetki wycieraczek z fis-em i tempomatu,chyba,że zle widzę na tym zdjęciu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie mi cos na ten temat z linku co zamieściłem będe niezmiernie wdzięczny :)[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:47_________________________________________________a propo co do powyższego linku co pisałem to nie wspomniałem że jak włanczam zapłon to wyświetlacze od godz i przebiegu nic nie pokazują tylko są poświetlone na czerwono

Co to może być skasowanie serwisu vagem lub recznie pomoże ???

Czekam na jakieś sugestie

Pozdrawiam serdecznie[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 21:11_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_problem_z_komputerem_bremse_i_oldruck-t67314.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich !! Właśnie kupiłem sobie B6 2001r 1.9 TDI 130KM Anglik i mam takie pytanie do was bo nie wiem gdzie o takim czymś napisać chciałbym zmienić z mil na kilometry spalanie średnie zmienić z galonów na litry jak to zrobić będę wdzięczny za odp. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć co do nieświecącej sie kontrolki esp to zobacz czy sie światła stop świeca, bo może ten gośc co ci sprzedawal miał padniety czujnik położenia pedału hamulca i wyciągnoł diode z licznika,

co do pytania drugiego kolegi ze zniamy mil na km to wystarczy przekodowac vagiem licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esp naprawiłem nie łączyło przy hamulcach kostka. A co do powyższego tematu to gadałem znajomym i powiedział bym skasował serwis i będzie ok jak sie myle poprawcie mnie :)

A co do tych mil podjedz do mechanika niech ci komputer podłączy i vagiem ci zmieni i będzie jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...