Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja jak nacisne przycisk ESP i przytrzymam 1,5 s na desce zapala mi sie pomarańczowa kontrokla ze ESP jest wyłączone :)

i tyle nic wiecej sie nie wyświetla

a z tą żarówką to ni ebedzi etak prosto bo to sa diody wlutowane :)

Opublikowano

no ja jak nacisne przycisk ESP i przytrzymam 1,5 s na desce zapala mi sie pomarańczowa kontrokla ze ESP jest wyłączone :)

i tyle nic wiecej sie nie wyświetla

-też tak mam... :gwizdanie:

Opublikowano

ładne auto gratuluje trfnego wyboru

Opublikowano
  • Autor

No dobra to tyle wiem ze coś z żarówką :) jeszcze ktoś by foto zrobił i umieścił jak jest zapalone ESp jak jest wyłaczone na wyświetlaczu. :decayed:

Opublikowano

jeju jak jest włączone to nic sie nie świeci

a jak jest wyłączone śweci sie cos takiego

JAK ŻÓŁTA KONTROLKA Z TRÓJKĄCIKIEM I WYKRZYKNIKIEM

nie moge znaleść i internecie jak to wyglada

zreszta podczas jazdy żadna inna kontrolka sie nie świeci tylko ta sygnalizująca włączone światła i trudno nie zobaczyć ZÓŁTEJ KONTROLKI [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 11:32_________________________________________________dobra byłem specjalnie dla Ciebie w samochodzie i zrobiłem zdjęcie :)

4db826ab5e63b727.jpg

Opublikowano

piękna :a4fan: za jakiś czas właśnie takiej będę szukać :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za foto :good: a chciałem foto by zobaczyć w kturym miejscu ta kontrolka sie znajduje. :evil: :

Teraz będzie trzeba ta zaróweczke zrobić ale skoro ktoś pisał że to nie łatwa sprawa będzie trzeba troszke coś pokombinować :naughty:

Opublikowano

lepiej nie kombinuj ;)

zostaw tak jak jest i tak ESP sie nie wyłącza :) bo poco nawet jak wyłączysz to po zgaszeniu auta znowu jest włączone :)

wiec nie masz sie co martwić ze zapomniasz właczyć :)

Opublikowano

dokładnie, zostaw tak jak jest oczywiście jeśli działa wszystko jak należy :good:

Opublikowano

Ładna laleczka...mam takie same autko ...bardzo mi sie podoba...( Uważaj na drzwiczka od schowka , czest pęka prawy zawias w tych autach .....przed wczoraj stało sie to umnie.....)

Opublikowano

Piękna sztuka. Jedynie co mnie się strasznie nie podoba to niepomalowane plastiki pod spodem. Reszta piękna :)

Opublikowano

Kolego..... masz zaje***sty podklad pod jeszcze lepsze mody... sam szukalem takiego samego audi... no i dostalem tylko rozniace sie nieco od Twojego....

optyka:

ja proponuje zaczac od pomalowania dokladek...

nastpenie felunek 18"-...

Ledy na tyl:) ciezko zdobyc ale efekt bajeczny:)

moze loteczka na klape od s4 ??

ciemne szybki iiiiii KOZAKK!!

a co do mechaniki...

zawiecha w dół - chociaz nie wiem mozna to zaliczyc i do optyki:D

skoro piszesz ze nie pelna opcja to moze RNS-E??:)

no i kiedys kiedy znudzi Ci sie te 130Km jakis virusek:):)

to moja wizja na wszechstronne upiekszenie Twojej LALKI :gwizdanie: :kox:

pozdr i powodzenia w modach :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za sugestie tylko skończe w budowe domku wstawiać od razu sie zajmę przerubkami.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ładna sztuka,

Mam pytanko odnośnie felg. To chyba nie ori, prawda? Gdzie je kupiłeś?

Chcę kupić taki wzór albo polerowane MAM8 i nie wiem na które się zdecydować.

Na Allegro jest ich sporo ale niektóre to chińszczyzna i wolałbym ze sprawdzonego źródła.

Oprócz tego, że furka poszła w górę nie zauważyłeś żadnych minusów? (seryjnie ten model śmiga na 15")

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co do fel sa to orginalne Audi felgi.

No i mam opony na nich 225/45/R17 ale na naszych drogach między innymi na 7-ce i nie tylko strasznie po koleinach wozi no ale coś za coś. Planowałem 18" ale za bardzo by mnie wytrząchało w tym samochodzie :) i tak jest teraz różnica od seryjnych :) Ale drogi trzyma się lux :cool1:

Opublikowano

Ładna laleczka...mam takie same autko ...bardzo mi sie podoba...( Uważaj na drzwiczka od schowka , czest pęka prawy zawias w tych autach .....przed wczoraj stało sie to umnie.....)

Mam takie samo autko, i taki sam defekt :kwasny:

Troche sie Niemcy nie popisali, niby klasa wyższa a wykonczenie "żenada" (przełacznik świateł) :wink4:

Mimo to kocham swój "traktorek" :>

Opublikowano

autko masz super drobnostki usuniesz

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

nio nio fajna niunia :D:good:

Teraz tylko lekko zglebowac, szybki, no i nakładeczki w kolorku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.