Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do czego służy ten przycisk ? napis FUNK


jacob1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejrzałem całą instrukcje i nie znalazłem odpowiedzi. Do czego służy ten przycisk z napisem FUNK ?

http://zapodaj.net/54d71899baf36.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam odpowiedz, nie zauwazylem calego zdjecia :D

Edytowane przez pavvel89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzone z holandii... Tylko co nim się sprawdzalo, ustawialo?

Edytowane przez jacob1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega mowil auto twoje śmigało jako taxi lub policja- FUNK włączał oświetlenie , lub radiostacje - koguty
BTW jaki masz przebieg bo pewnie troche ma nalatane :(

Edytowane przez Maszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie policja, radiowozy w NLmają całą aparatutę zamontowaną na środkowym tunelu, a do zatrzymania pojazdu używają tablicy świetlnej z napisem montowanej z przodu na słoneczniku a z tyłu przy tylnej szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde trochę nie pasuje, bo po sprawdzeniu bajerów auta znalazłem w pamięci navi zapisane dane właściciela i z ciekawości poszukałem go na "fejsie" :) Jeżeli go dobrze zrozumiałem, to służyło mu to jako prywatne auto. Przebieg się zgadzał od 02.2012 do 01.2015 zrobił 157000 w zaokrągleniu. Sprzedał, bo zarysował prawy przód i drzwi i uszkodził lampę co by tłumaczyło dlaczego handlarz założył biksenon (żeby sztucznie podnieść wartość auta) Niestety nie potrafił wytłumaczyć, do czego służy ten przycisk. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze FUNK był kładziony jako extra funkcja (w policji i taxi do obsługi tego co mówiłem wczesniej)... ale jak mówisz ze właściciela masz na FB spytaj sie go po co mial ten przycisk, bo to mogło byc dołożone do prywatnego auta do obsługi dodatkowej (extra) funkcji tylko cały czas pozostaje pytanie jakiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem... Wysłałem mu zdj i on też jak kupił zastanawiał się do czego to, a będąc w serwisie zapominał zapytać :) Chyba zostanie niewiadoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk FUNK montowany jest w samochodach fabrycznie przygotowanych pod taxi lub policje i włącza się nim radiostacje.

Edytowane przez Wojtek18t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk FUNK montowany jest w samochodach fabrycznie przygotowanych pod taxi lub policje i włącza się nim radiostacje.

To jeżeli można wiedzieć, gdzie powinna być ta radiostacja, zasilanie, może bym wykorzystał pod radio cb zasilanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...