Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zabudowa SUBa B&O w bagażniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś foty lub linka jak zabudowany jest SUB w bagażniku Avanta? Chodzi o rys montażowe ale też i o wygląd rzeczywisty. Chcę go podpiąć do innego wzmacniacza, a zabudować jak ori.

Opublikowano

Sub B&O niczym oprócz głośnika nie rożni się od zwykłego suba montowanego w ASS. Jak chcesz jak oryginał to szkoda czasu na lepienie i kombinowanie bo pewnie i tak taniej i szybciej wyjdzie Ci kupić gotową puszkę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sub B&O niczym oprócz głośnika nie rożni się od zwykłego suba montowanego w ASS. Jak chcesz jak oryginał to szkoda czasu na lepienie i kombinowanie bo pewnie i tak taniej i szybciej wyjdzie Ci kupić gotową puszkę :wink:

Tak też zamierzam zrobić, ale interesują mnie kwestie montażowe: jak się tą puchę montuje w ori, co ze styropianem, jak to w ogóle leży w bagażniku???

Opublikowano

to potem zejdę do garażu i cyknę fotę :)

Albo masz z neta :wink:

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/81/2921/8476586/s5001079-58541.JPG

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/81/2921/8877792/mulde2-4667.JPG

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Nie wiesz kolego czy da się wymienić zwykłego suba na b&o ?? czy to co da? bo podejrzewam że wtyki pewnie nie pasują, a jeżeli pasują to pewnie zwykły wzmak nie pociągnie.

Opublikowano

Jeden czort czy czy zwykły czy B&O różnicy nie zauważysz. Szkoda kasy

Opublikowano

Jeden czort czy czy zwykły czy B&O różnicy nie zauważysz. Szkoda kasy

To co to Audi takie gó**o wkłada w tych A4? Kurde dziwię się bo moja laska ma A3 z Bose i gra pieknie a tu taka kicha :(

Opublikowano

No niestety tak jest :kwasny:

Opublikowano

nei wrzucaj BO, szkoda kasy

jak nie zmienisz wiązki, to cały pomysł jest bez sensu

Opublikowano
  • Autor

nei wrzucaj BO, szkoda kasy

jak nie zmienisz wiązki, to cały pomysł jest bez sensu

Masz na myśli jakość dźwięku? Ja tego BO nie miałem okazji słyszeć, ale jak czytam forum i nawet DIY jest na zabudowę zestawu BO, to pomyslałem, że to super zestaw. Tymczasem piszecie, że to kicha..... Mnie ten sub zainteresował głównie ze względu na kształt puchy i łatwość montażu. Cyba zostanę tylko przy wooferach (przynajmniej na razie).

Opublikowano

no BO Ci odpali jeśli pociągniesz go razem z wiązką - wymiana głośników nie ma żadnego sensu

rzecz jasna mam tu na myśli też wszelakie końcówki i całość podzespołów, od A do Z

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Tylko wymiana wszystkich podzespołów na B&O. Choć to kosztuje prawie 2,5 tys :facepalm: i nie powala dźwiękiem (przynajmniej mnie) Do tego CP więc wzmak musi być 100% legalny a to prawdziwa porażka w tym kraju :wallbash:

Edytowane przez miodzio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.