Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet S4


bartekzks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie i prośbę zarazem.

Mam w planach zrobić Sobie z mojego cuda S4

Jakie są różnice miedzy S Line a S4 ( że inny grill i listwy dolne drzwi to wiem ) co jeszcze??

Mogę prosić fotki pełnego S4 lub spis co dokładnie potrzeba ?

Nr części ewentualnie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tylna dokładka, wydech na 4 koncówki, klapa tylna z zintegrowaną lotka , zderzak przedni inaczej wyprofilowany na grill z sline/esy. Zawieszenie inne( nie 1BV, w Esa-ch było inne oznaczenie), hamulce 345/300... To z zewnątrz... Silnik to wiadomo. W środku to ze standardu były montowane Recaro.... A dalej to klient mógł sobie juz wszystko samemu skonfigurować . Pozdro

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tylna dokładka, wydech na 4 koncówki, klapa tylna z zintegrowaną lotka , zderzak przedni inaczej wyprofilowany na grill z sline/esy. Zawieszenie inne( nie 1BV, w Esa-ch było inne oznaczenie), hamulce 345/300... To z zewnątrz... Silnik to wiadomo. W środku to ze standardu były montowane Recaro.... A dalej to klient mógł sobie juz wszystko samemu skonfigurować . Pozdro

Właśnie chciałbym fotki/ nr częsci zderzaka klapy i innych elementów zewnętrznych bo S line grille to są dostępne ale S4 to nie widziałem na allegro .

Ale dzięki za info i szybką odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64797-all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci/

Tu masz spis części z sline, które sa takie same oprócz grilla i listew bocznych. Tak to to samo. A foty to wpisz tylko w Google S4 B7 i zobaczysz jak wyglada, albo na mobile poszukaj i zobacz jak wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zderzak z S Line i S4 to jeden i ten sam ?? :D:banan: Jak tak to dobrze tego jest dużo .... A właśnie to mnie bardzo interesowało no i nr grilla z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer grilla : 8E0 853 651 K

Zderzak sline i S4 są identyczne.

Tytaj link do wszystkich montowanych grill w audi b7 :

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Singleframe-Grill+allen+Variationen+B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...