Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też będę.

Ja będę koło 21 , czyli do zobaczyska na parkingu

Opublikowano

Elo Panowie. W sobote 10 stycznia jest zjazd illegal night vol.1 w Łodzi. Może wybierzemy się tam naszą ekipą?

możemy jechać bezpośrednio na Pojezierską w Łodzi, albo organizowany jest wyjazd z Piotrkowa przez grupę Nocna jazda Piotrków Tryb.

Co o tym powiecie?

link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/536119999824983/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

Opublikowano

Z tego co widze to coraz wiecej osob z Piotrkowa i okolic zbiera się na przejazd na sobotni spot Illegal vol.1 w Łodzi. Ogólnie w samej Łodzi na miejscu zadeklarowało się juz ponad 1,5 tys osób. Dla wszystkich fanów ostrej jazdy będzie można poświrować autkami i spalić gume:) takze mysle, ze nie moze nas tam zabraknac a moze uda sie wciagnac jakies nowe osoby do naszej grupy?

Zbieramy się o 21 w Piotrkowie a ok. 21:20 planowany jest start w strone Łodzi, pewnie zanim sie wszyscy zjada to troche sie przedluzy

Edytowane przez rafcio27b

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto sie piszę na piątek ??


Jak tam plany na piątek ?

Opublikowano

no ja niestety nie dam rady bo jestem już ustawiony na jedno spotkanie. Ale w następnym tyg jak najbadziej:)

Opublikowano

no ja niestety nie dam rady bo jestem już ustawiony na jedno spotkanie. Ale w następnym tyg jak najbadzi,

Na upalanie ?? ? :grin: Zrobiłeś auto ?

Opublikowano

hehe nie no na upalanie nie:D boje się, że złapie flaka :decayed::grin:

no auto odebrałem już w sobotę:) wszystko gra. Jakby ktoś pytał/chciał:

http://otomoto.pl/show/preview/C35739122

Opublikowano

hehe nie no na upalanie nie:D boje się, że złapie flaka :decayed::grin:

no auto odebrałem już w sobotę :) wszystko gra. Jakby ktoś pytał/chciał:

http://otomoto.pl/show/preview/C35739122

ktoś jutro będzie z piotrkowa ?

Opublikowano

ja odpadam w ten piątek

Opublikowano

No to dzisiaj urlop:)

Opublikowano

No to dzisiaj urlop:)

Ok , czyli widzimy się za tydzień

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiecie może gdzie dostanę oponki do felg 16 oryg. z audi w stanie nadającym się do wymiany ale jeszcze zgodnych z prawem? i nie chce płacić za coś co nadaje się na wymiane jak za zboże. Mogą być 2 różne pary.

Opublikowano

Wiecie może gdzie dostanę oponki do felg 16 oryg. z audi w stanie nadającym się do wymiany ale jeszcze zgodnych z prawem? i nie chce płacić za coś co nadaje się na wymiane jak za zboże. Mogą być 2 różne pary.

?? Używek szukasz ?? na giełdzie czasami sie trafiają

Kuba i jak jest jakieś zainteresowanie twoją a4 ?

Opublikowano

Szukam takich żeby samochód mógł na nich przejechać drogę ode mnie do kupującego :D

Jak to mówią lepszy rydz niż nic i darowanemu koniu nie zaglada się w...

Edytowane przez minibe

Opublikowano

Moja A4 sprzedala sie w niedziele. Zostaly mi felgi;]

Opublikowano

Moja A4 sprzedala sie w niedziele. Zostaly mi felgi;]

E no to spoko , co teraz ?? A6 ??

i jak szykujemy sie na piątek ?? Seba i jak doszły dystanse ??

Kto się pisze na piątek ??

Opublikowano

Moja A4 sprzedala sie w niedziele. Zostaly mi felgi;]

E no to spoko , co teraz ?? A6 ??

i jak szykujemy sie na piątek ?? Seba i jak doszły dystanse ??

Kto się pisze na piątek ??

jeszcze nie wiem:) cały czas się rozglądam.

jeśli nic się u mnie nie zmieni to ja się piszę:)

Opublikowano

I jak tam jutro kto będzie i gdzie sie spotykamy ??

Opublikowano

to dzisiaj gdzie się spotykamy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.