-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
coś mi wypadło
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
kurde Panowie jednak nie dam jutro rady, myślałem, że się uda ale nie mam jak:/
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no u mnie też ciężko bo pracuje do 21:/
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
to dzisiaj też chyba nic z tego:/ kto się pisze jeszcze?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
no ja dzisiaj mogę się spotkać. Rafał nie da rady niestety. To tym razem w Piotrkowie?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja niestety nie dam rady:/
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja niestety nie dam rady:/ nie wiem jak tam Rafał
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja wyjeżdżam jednak jutro:) więc dzisiaj dam rade podjechać. Tylko tak 21:15 wychodzę z roboty więc w Tomaszowie będę koło 21:45
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja planuje wyjazd do Wrocławia, ale bardzo prawdopodobne, że pojadę dopiero w sobotę więc powinienem się pojawić... tym razem już bez Audi:(
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
jeżeli nigdzie nie będę wyjeżdżał na weekend to się stawię
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja niestety znowu odpadam:( mam imprezę ostatkową:/
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
E no to spoko , co teraz ?? A6 ?? i jak szykujemy sie na piątek ?? Seba i jak doszły dystanse ?? Kto się pisze na piątek ?? jeszcze nie wiem:) cały czas się rozglądam. jeśli nic się u mnie nie zmieni to ja się piszę
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Moja A4 sprzedala sie w niedziele. Zostaly mi felgi;]
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Panowie gdyby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż moje felgi 18" z oponami letnimi. http://olx.pl/oferta/oryginalne-felgi-audi-18-CID5-ID8LLO3.html
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Panowie ja też niestety dzisiaj nie dam rady:( mamy końcówke miesiąca i multum papierologi do ogarniecia takze skoncze dzisiaj pozno