Jump to content
IGNORED

Punto w dziurze

Reniu
 Share

Recommended Posts

http://www.tvn24.pl/-1,1569148,0,1,punto-w-wielkiej-dziurze,wiadomosc.html

Jak widzialem ta dziure to przeczuwałem, że ktos w nią wleci :disgust: beznadziejne oznakowanie, na samym środku zrobili dziurę ustawiajac barierki 1-2m od dziury, a tam się raczej popyla. Jak jechał za kimś to było wielce prawdopodobne że się wpierdzieli.

:polew: na jakiej to ulicy jest ta dziura zebym ja sie czasem nie wpakowal :decayed:

Wojska polskiego na wysokości netto, za komendą policji :decayed: jadąc w kierunku zachemu.

ja pierdziule jak można wtak ogromną dziurę wpaść pewnie z daleka ją widać :kwasny::mysli:

Pewnie jechał za kimś, ten ktoś zdążył zjechac a on nie miał już tyle szczęścia. Mówię Ci, ta dziura prosiła się o by ktoś ja odwiedził. Kurde dowcip drogowców :chytry:

współczuję kolesiowi z punto a drogowcom nagrode za debilizm dać jeśli tak to wygląda :disgust:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 20:58_________________________________________________a tak w ogóle mam przyjaciółke i przyjaciela w Bydgoszczy

ta jeszcze byla oznakowana, w Krakowie na sasiedniej ulicy taka dziura nagle wypadla przed peugeotem 307. Wpadl do polowy a kierowca nie mial jak wyjsc. Dopiero ciezki sprzet uratowal auto i prowadzacego.