Jump to content
IGNORED

Bluetooth phonebook

easymoonrider

Recommended Posts

Cześć. Mam SDS, RNS E i bluetooth. Samsung galaxy y pro duos i samsung galaxy s4 łączą się z systemem, można przeprowadzać rozmowy ale nie ma dostępu do żadnej książki telefonicznej. Nie wiem nawet jak dodać kontakty manualnie w radiu, a o imporcie nie wspomnę. Mogę dyktować numer, albo wybierać z pozycji komórki. Jeżeli chodzi o książkę telefoniczną to Niemka mówi, że jest pusta. Znalazłem aplikację na androida Bluetooth phonebook https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android_rsap.irmc&hl=pl. Próbował ktoś tych czarów? ;)

Edited by easymoonrider

Jaki masz model BT w aucie?

Nie mam VAGa w tej chwili więc nie mogę sprawdzić. Czy przy SDS i wybieraniu głosowym z pozycji kierownicy multifunkcyjnej możliwe jest, że jest niska wersja bluetooth? SDS wybiera po numerze. Po nazwie nie wybierze połączenia, bo nie ma książki. -.- Wszystko mam w oryginale. Czy może te telefony, o których mówię są zbyt nowe?

Nie wiem, dlatego najpierw chciałbym się dowiedzieć o literce modułu, czy przypadkiem nie jest w wersji podstawowej bez książki telefonicznej.

Próbowałem się połączyć przy zaistalowanej aplikacji, o której mówiłem powyżej. Coś się działo... Na FISie pojawił się po niemiecku komunikat, że książka jest pusta. Kontakty nie były jednak importowane. W RNS E nie było również żadnych kontaktów. Skutkiem ubocznym było jedynie to, że na RNS E nie pojawiły się grafiki słuchawek, a jedynie podstawowy komunikat...

Mam moduł z literką D na końcu. Rozumiem, że ma tylko podstawową funkcjonalność i nie da się zaimportować książki telefonicznej...? :/

Mam moduł z literką D na końcu. Rozumiem, że ma tylko podstawową funkcjonalność i nie da się zaimportować książki telefonicznej...? :/

Dokładnie. Od początku Ci o tym pisałem.

Dokładnie. Od początku Ci o tym pisałem.

Dopiero dziś miałem możliwość sprawdzić to VAGiem. Czyli pozostaje albo zmiana modułu, albo wybieranie numeru głosowo czy też za pomocą telefonu.

Czytałem jeszcze wątki na różnych forach i niektórzy twierdzą, ze jednak na FIS książka powinna być... Czy to tylko plotki? :)

Edited by easymoonrider

8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność