Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth phonebook


easymoonrider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam SDS, RNS E i bluetooth. Samsung galaxy y pro duos i samsung galaxy s4 łączą się z systemem, można przeprowadzać rozmowy ale nie ma dostępu do żadnej książki telefonicznej. Nie wiem nawet jak dodać kontakty manualnie w radiu, a o imporcie nie wspomnę. Mogę dyktować numer, albo wybierać z pozycji komórki. Jeżeli chodzi o książkę telefoniczną to Niemka mówi, że jest pusta. Znalazłem aplikację na androida Bluetooth phonebook https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android_rsap.irmc&hl=pl. Próbował ktoś tych czarów? ;)

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam VAGa w tej chwili więc nie mogę sprawdzić. Czy przy SDS i wybieraniu głosowym z pozycji kierownicy multifunkcyjnej możliwe jest, że jest niska wersja bluetooth? SDS wybiera po numerze. Po nazwie nie wybierze połączenia, bo nie ma książki. -.- Wszystko mam w oryginale. Czy może te telefony, o których mówię są zbyt nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlatego najpierw chciałbym się dowiedzieć o literce modułu, czy przypadkiem nie jest w wersji podstawowej bez książki telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się połączyć przy zaistalowanej aplikacji, o której mówiłem powyżej. Coś się działo... Na FISie pojawił się po niemiecku komunikat, że książka jest pusta. Kontakty nie były jednak importowane. W RNS E nie było również żadnych kontaktów. Skutkiem ubocznym było jedynie to, że na RNS E nie pojawiły się grafiki słuchawek, a jedynie podstawowy komunikat...


Mam moduł z literką D na końcu. Rozumiem, że ma tylko podstawową funkcjonalność i nie da się zaimportować książki telefonicznej...? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam moduł z literką D na końcu. Rozumiem, że ma tylko podstawową funkcjonalność i nie da się zaimportować książki telefonicznej...? :/

Dokładnie. Od początku Ci o tym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł z literką D na końcu. Rozumiem, że ma tylko podstawową funkcjonalność i nie da się zaimportować książki telefonicznej...? :/

Dokładnie. Od początku Ci o tym pisałem.

Dopiero dziś miałem możliwość sprawdzić to VAGiem. Czyli pozostaje albo zmiana modułu, albo wybieranie numeru głosowo czy też za pomocą telefonu.

Czytałem jeszcze wątki na różnych forach i niektórzy twierdzą, ze jednak na FIS książka powinna być... Czy to tylko plotki? :)

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...