easymoonrider

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez easymoonrider

1. Jeśli w Gdańsku, to tylko przy okazji, a na razie nie planowałem wyjazdów w tę stronę. Dziękuję za propozycję pomocy. :)
  2. Czy ktoś w Olsztynie lub okolicy wgrywa softy i mapy do superbowego Columbusa lub ma takie na sprzedaż?
  3. Akcja naprawy przewodów przebiegła pomyślnie. System keyless (kessy) działa.
  4. Cześć. Mam w Superbie Combi 2011 rok problem z bezkluczykowym (KESSY) otwieraniem drzwi. Na fisie jest komunikat "keyless defective". Zauważyłem, że kable w "harmonijce" idące ze słupków do drzwi kierowcy i pasażera są spękane, a jeden jest urwany. "Harmonijkę" udało się wypiąć od strony słupka i odchylić. Czy można bezpiecznie odłączyć kostki i spróbować wyciągnąć "harmonijkę" z drzwi, a następnie połączyć i zaizolować przewody? Czy guma wyjdzie z drzwi? Nie chcę niczego urwać.
  5. Mam problem z linkami z obu stron. Prawa szyba nie chciała już wrócić do pozycji zamknięte, ale rozebrałem drzwi i ją zablokowałem. Czy może trafiliście na jakieś dobre zamienniki?
  6. Hej, czy któryś z mechaników chciałby obejrzeć auto w Koninie? Mam kawałek drogi, a nie chcę jechać bez sensu. Jeżeli jest osoba, która mogłaby zerknąć na auto bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 533 326 555
  7. Dzięki. Niestety nie ma tego. Szukałem na osłonie pod silnikiem i też nie znalazłem.
  8. Jak nazywa się element mocujący wodzik pokazany na zdjęciu? Jak powinno to być zamocowane? Wyskoczyła jakaś plastikowa tulejka? W momencie jego odłączenia luźno chodzi na boki dźwignia zmiany biegów i po przesunięciu do przodu dźwigni jest tylko trójka, a po przesunięciu do tyłu czwórka. Auto a4b6 avf.
  9. Cześć. Piszę, żeby się upewnić. Mam maglownicę koyo 8E1422071T, czy mogę ją zastąpić zf 78 52 993 642, która jest podobno odpowiednikiem koyo 8E1422053G?
  10. Najpierw wymontuj i spróbuj przeczyścić, nasmarować i przede wszystkim uszczelnić poprzez wymianę oringu, bo pewnie dostaje się tam płyn.
  11. Otóż to. Dwie osoby nam się wycofały, a już mamy urlopy wzięte. Nam niestety najbardziej odpowiada termin od 27 sierpnia do 5 września.
  12. Hejże. Planuję wyjazd do Chorwacji autem z dziewczyną prawdopodobnie od 27 sierpnia na max 7 dni. To nasz pierwszy wyjazd. Szukamy chętne osoby do przyłączenia się. Najlepiej, żeby to była wesoła i doświadczona w takich wyjazdach para. Może ktoś się znajdzie?
  13. Mam ten sam błąd. Po jego skasowaniu wystarczy przejechać kawałek, zgasić auto i po ponownym odpaleniu i ruszeniu kontrolka silnika pojawia się ponownie. Przeczyściłem n18, bo podobno to czasami pomaga i problem jest nadal. Moje logi http://vaglog.pl/log_273184.html Co może być nie tak? Ludziska. Pęknięta była membrana w EGR.
  14. W tej chwili biorę pod uwagę wszystkie możliwości
  15. Trzeba. Od osoby prywatnej wystarczy zwykla umowa. Najlepiej dwujezyczna, wtedy odpada koniecznosc jej tlumaczenia. PS tak wiem, chcesz motocykl, z rozpedy pisalem "auto" Z umową właśnie jest największy problem, aby zrobić to "zdalnie". Wiem, że są przewoźnicy specjalizujący się w takich przewozach. Może coś sprawdzonego polecisz?
  16. No dobra. A jak się uprę na kupowanie od osoby indywidualnej, która nie wystawi mi faktury? Co wtedy? Jakąś umowę chyba trzeba mieć, aby zarejestrować w Polsce motocykl.
  17. sssV jak zwykle wypowiada się konkretnie. Dzięki! Co z sprzedawcą indywidualnym? Faktura Pro Forma może posłużyć za umowę kupna? Ciągle nie do końca wiem co w takim przypadku z umową kupna-sprzedaży.
  18. W ten sposób działają oszuści i wątpię by ci się udało kupić tak motocykl. Powodzenia. Jednak jest to możliwe.
  19. Handlarz, o którym wspomniałem właśnie w ten sposób działa i obecnie w stajni ma około 30 motocykli. Zastanawia mnie tylko kwestia umowy kupna-sprzedaży.
  20. Rozumiem. Chodzi mi konkretnie o zakup motocykla, gdyż jestem na etapie poszukiwań i odwiedziłem w ostatni weekend handlarza, który korzystając z "jakichś" stron internetowych wyszukuje motocykle i po prostu zamawia przesyłkę do Polski. Pomyślałem, że skoro on tak robi, to czemu nie mógłbym sam złożyć właśnie takiego zamówienia. Kwestia jest zatem następująca: znajduję ogłoszenie, dogaduję się ze sprzedającym, że biorę pojazd, wpłacam mu kasę na konto (?), zamawiam transport lub on ten transport zamawia i czekam na motocykl z dokumentami? Czy poprawnie rozumuję? Na co uważać? Co z umową kupna?
  21. Cześć. Czy ktoś z Was kupował coś na autoscout24 i zechciałby mi wyjaśnić tę procedurę?