Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk Audi


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam stary kluczyki od Audi A4 B5 96' - są one nudne i wyglądają jak od domu - jest tylko przycisk tzw "latarka".
Postanowiłem to zmienić, i chciałbym zasięgnąć rady fachowców ( może ktoś już to przerabiał, bądź wpadł na podobny pomysł )
W internecie znalazłem scyzoryk tego typu: http://allegro.pl/audi-scyzoryk-a3-a4-a6-a8-tt-obudowa-kluczyk-3p-i4847954977.html
Jaki byłby koszt przyspawania mojego starego, bądź zrobienie go na wzór jak wyżej?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem identyczną rzecz w golfie 4. Koszt wyrycia w tym trzpieniu/grocie oryginalnego wzoru jest znikomy. Tam gdzie dorabiają klucze zrobią Ci to w 10 minut.
Dodatkowo podłączyłem sobie otwieranie zamka i wlewu paliwa z pilota. Wcześniej miałem zwykły centralny.

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc działało by?:)
Świetnie, ogólnie nie posiadam pompki centralki jeszcze - muszę ją kupić, lecz nie wiem jaki ona miała numer ( od początku jej nie mam.. ) I teraz jestem w kropce, bo chciałbym kupić pompkę a po pomce to: http://allegro.pl/sterownik-centralnego-zamka-proxima-audi-vw-pilot-i5174571342.html
Tylko jestem zielony w tym i nie wiem czy potrafiłbym podłączyć to w miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem gotowy zestaw marki bodajże Steeli Men. Były tam dwa kluczyki, jakieś okablowanie i sterownik, który po prostu wmontowałem w drzwi i wpiąłem się w instalację. Elektromechanik chciał za podłączenie tego 200 zł więc pogrzebałem w necie i wieczorkiem prowizorycznie sobie sam wszystko podłączyłem. Następnego dnia dokończyłem dzieła. Golfa miałem 3 lata. Przez ten czas działało wszystko bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...