Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wyłączanie klimatronica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie dotyczące wyłączania klimatyzacji w klimatronicu .

Jak doczytałem się przycisk ECON służy do wyłączania klimatyzacji, natomiast w moim aucie

dopiero OFF powoduje zmianę obrotów i wyłączenie się wiatraka chłodzącego chłodnicę:P. (Wciśnięcie/wyciśnięcie ECON nie powoduje zmiany w powyższych symptomach).

Rozumiem, że tych przesławnych kodów do mojego klimatronica jeszcze nie wynaleziono? :(

[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 23:02_________________________________________________

Widzę, że już nikomu się nieche pisać, albo problem jest zbyt skomplikowany :P

Wporządku, jakoś przeżyję..;)

Pozdrawiam

Opublikowano

W moim ECON wyłącza klimatyzator. Po wciśnięciu go wiatrak klimy nie chodzi.

Opublikowano

Jak doczytałem się przycisk ECON służy do wyłączania klimatyzacji, natomiast w moim aucie

dopiero OFF powoduje zmianę obrotów i wyłączenie się wiatraka chłodzącego chłodnicę:P. (Wciśnięcie/wyciśnięcie ECON nie powoduje zmiany w powyższych symptomach).

przycisk econ wylacza kompresor klimy ale nie koniecznie musi zmieniac obroty nawiewu , przycisk OFF chyba raczej Ci wyłącza cały nawiew a nie zmienia obroty :gwizdanie:

Opublikowano

Może masz za małe cisnienie gazu w obiegu i poprostu nie działa Tobie klma

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Berni - dzięki, pewnie będę musiał się udać .....no właśnie do kogo?? Do elektryka czy do fachowców od klimy?

Cuber - chodziło mi o spadek obrotów silnika, który wskazywałby na włączenie/wyłączenie większego obciążenia (w tym wypadku klimatyzacji).

Berciu - klimatyzacja chłodzi doskonale, więc chyba nie w tym problem.

Opublikowano

Ja wybrałbym się do kogoś kto zna się na klimie... Powinien coś podpowiedzieć lub usunąć usterkę jeśli wystąpiła. W końcu układy klimatyzacji są ściśle powiązane z elektrycznymi więc ten kto zajmuje się klimatyzatorami musi mieć pojęcie o elektryce. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany.

Przyczyną był nie działający przycisk ECON (mimo zapalającej się lampki ), czyli cały czas chodził na klimie. Nie znam szczegółów,bo nie ja odbierałem samochód, ale chodziło o zwarcie elektryczne.W serwisie klimatyzacji zapłaciłem 80 zł.

Opublikowano

No to :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.