Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpowietrzenie kabiny


rav14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie spostrzeżenie, że gdy zamykam jedne drzwi, to muszę mocniej nimi klapnąć, natomiast gdy inne są otwarte, to można zamknąć je jednym palcem bez rozpędu.

Na hasło odpowietrzenie kabiny wyskakuje mi tylko jakaś kratka na allegro, nic innego nie zmogę znaleźć.

Teraz pytanie: czy istnieje specjalny układ odpowietrzający kabinę i czy jest możliwe że coś się zblokowało i dlatego trzeba trzaskać drzwiami?

pozdrawiam i oczekuję na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inne drzwi zamykają się jednym palcem to raczej nie wina odpowietrzenia kabiny a źle ustawionym zamkiem. Zrób regulację może wystarczy..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inne drzwi zamykają się jednym palcem to raczej nie wina odpowietrzenia kabiny a źle ustawionym zamkiem. Zrób regulację może wystarczy..?

Może przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał i wtedy odpisz.

Witam!

Mam takie spostrzeżenie, że gdy zamykam jedne drzwi, to muszę mocniej nimi klapnąć, natomiast gdy inne są otwarte, to można zamknąć je jednym palcem bez rozpędu.

Na hasło odpowietrzenie kabiny wyskakuje mi tylko jakaś kratka na allegro, nic innego nie zmogę znaleźć.

Teraz pytanie: czy istnieje specjalny układ odpowietrzający kabinę i czy jest możliwe że coś się zblokowało i dlatego trzeba trzaskać drzwiami?

pozdrawiam i oczekuję na sugestie.

Jest odpowietrznik znajduje się z tyłu jeśli chodzi o avanta, jest on umieszczony w okolicy subwoofera a więc trzeba boczek bagażnika rozebrać. Poszukaj sobie tematów pod tytułem "pierdzenie subwoofera" bo ta klapka właśnie za to odpowiada, że subwoofer pierdzi i koledzy ją zatykaja aby wyeliminować problem ale wtedy trudniej zamknąć drzwi,moze ktoś u ciebie zrobił taki zabieg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, w limo troche inaczej sub siedzi, bo w desce dzielącej kokpit od bagażu ale obejrzę wkoło, dzięki za radę !

@jacek70 "jedne" w sensie że pojedyncze, nie konkretne :P może się źle wyraziłem

edit:

kurde przy subie nic się nie dzieje, ale mam kolejne spostrzeżenie

jak zamykam drzwi którekolwiek, to w okolicach pod zderzakiem z tyłu słychać kłapnięcie, czy tam są jakieś klapy wylotowe do powietrza czy coś w tym stylu?

edit2: już znalazłem temat o tym pierdzeniu, wiem o co biega :) dzięki za pomoc

Edytowane przez rav14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Źle zrozumiałem , moja wina. Reszta jak pisze piotrekrkk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...