Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlecę naprawę mojej audi komuś od nas:) podkarpacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy w dobrym miejscu to wstawiam, chciałabym oddać moje audi w czyjeś dobre ręce, mam do wymiany chyba uszczelke pod głowicą ktoś by mi to wymienił? warsztatom troche nie ufam

Opublikowano

Koleżanko poczekaj miesiac to sie sprawdzi o co chodzi moze obejdzie sie bez wymiany uszczelki :)

Opublikowano

Nie wiem czy w dobrym miejscu to wstawiam, chciałabym oddać moje audi w czyjeś dobre ręce, mam do wymiany chyba uszczelke pod głowicą ktoś by mi to wymienił? warsztatom troche nie ufam

skoro jesteś z Dynowa, to w AutoSpecu u Darka Trześniowskiego możesz to zrobić,

goście są solidni w tym co robią. Przede wszystkim sprawdzą czy to faktycznie uszczelka etc...

Opublikowano
  • Autor

Koleżanko poczekaj miesiac to sie sprawdzi o co chodzi moze obejdzie sie bez wymiany uszczelki :)

o czemu akurat miesiac? mam czekać aż się zacznie całkiem lać?

Opublikowano

Koleżanko poczekaj miesiac to sie sprawdzi o co chodzi moze obejdzie sie bez wymiany uszczelki :)

o czemu akurat miesiac? mam czekać aż się zacznie całkiem lać?

Nie nie chodzi o to ze masz czekac az zacznie sie lac tylko wtedy bede w PL i bym mogl to zrobic poprostu :)

Opublikowano
  • Autor

Koleżanko poczekaj miesiac to sie sprawdzi o co chodzi moze obejdzie sie bez wymiany uszczelki :)

o czemu akurat miesiac? mam czekać aż się zacznie całkiem lać?

Nie nie chodzi o to ze masz czekac az zacznie sie lac tylko wtedy bede w PL i bym mogl to zrobic poprostu :)

oki, tyle moge poczekać bo obecnie mało jest użytkowane i myślę że jeszcze tyle poczekam:)

Opublikowano

Ok odezwe sie jak bd jesli juz zrobisz to dobrze a jesli nie to sie zrobi :)

Opublikowano
  • Autor

Ok odezwe sie jak bd jesli juz zrobisz to dobrze a jesli nie to sie zrobi :)

znasz się na tym?

Opublikowano

Mysle ze moge smialo powiedziec ze tak od kilku lat sie zajmowalem mechanika od tego roku przestalem przy tym robic poniewaz wyjechalem za granice a jesli chcesz mozesz popytac o opinie kolegow z klubu oczywiscie miejscowych od nas bo kilka razy mialem przyjemnosc podlubac przy ich OOOO :) W takim silniku jak twoj na jesien wymienialem uszczelke pod glowica bo byly ubytki plynu i kilka innych usterek ale gosc odwazyl sie przyjechac z norwegi zeby mu zrobic remont :D:D Do dnia dzisiejszego jezdzi i nic sie nie dzieje a mieszka w norwegi i robi dosc duzo km takze ma A4 B5 :) Jesli bedziesz chciala jakis kontakt zeby sie upewnic to to pisz na pw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.