Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 S-line by MarcinD ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w moich dloniach od 30.04.2015

4h6syh.jpg

vgkc3a.jpg

zvphr4.jpg

2mmzhxj.jpg

2007 rocznik, przebieg w momencie zakupu 46k

Juz zrobione :

zaroweczki: Philips Diamont h7

postojowki: ledziki biale

oswietlenie wnetrza: ledziki biale

oswietlenie tablicy: ledziki biale

oswietlenie bagaznika: tasma led niebieska 2x75cm

plan na przyszly tydzien:

Folia 20% drzwi i tyla szybka :thumbup1:

radio jvc kw-r910bt + wzmacniacz Mutant + skrzynka Alpine R :thumbup1:

plany na przyszlosc:

manetka z obsluga FIS

schowki pod siedzenia

malowanie zaciskow (??? jaki kolor???)

mysle o podwojnym wydechu

Edytowane przez Marcino82

Opublikowano

A gdzie znaczek na grillu?:-) ogólnie super sedan ,większe koło by sie przydało:-)

Opublikowano
  • Autor

fotki dam jak przyjdzie maskownica ale dzis pozbylem sie z auta systemu BOSE. Kazdy glosnik w drzwiach jest podlaczony do oddzielnego kanalu z radia ktore bylo w Skodzi, dodatkowo w kuferku jest skrzyneczka tez ta ktora byla ze wzmacniaczem w Skodzi.
jedyne co nie gra to glosnik centralny ale i tak na glowe boje to co bylo wczesniej X5


ciemne swiatelka i szybki juz zrobione:

zyfzt3.jpg

117a4jm.jpg

1sbew1.jpg

23vgt93.jpg

i radyjko jeszcze bez ramki:

2qx13wi.jpg

Opublikowano

Bardzo fajna sztuka :) Pięknie się prezentuje, gratuluje!

Tylne światła są delikatnie przyciemnione czy tylko tak na zdjęciu wyszło?

Opublikowano

WOW JAK SIĘ ŚWIECI! :P

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajna sztuka :) Pięknie się prezentuje, gratuluje!

Tylne światła są delikatnie przyciemnione czy tylko tak na zdjęciu wyszło?

2iu2gxw.jpg

przyciemnione a jak :)

Opublikowano

przyciemnione a jak

Dobry pomysł :)

Opublikowano

Nie łatwiej było wyciągnąć klosze niż oklejać lakier taśmą? :eusathink:

Czym ściemniałeś?

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Fajny efekt , podpinam się czym ściemniałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Nie łatwiej było wyciągnąć klosze niż oklejać lakier taśmą? :eusathink:

Czym ściemniałeś?

patrzac na fakt ze trzeba wyjac 4 lampy........ a oklejanie zajelo mi 10 minut bo jest idelna szczelinka żeby tasme wsunąć wszędzie, a uzywalem tego :

http://www.ebay.co.uk/itm/E-TECH-LENS-TINT-LIGHT-TINTING-SPRAY-SMOKE-BLACK-150ML-/130747949420?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1e712f616c

a tu allegro:

http://allegro.pl/car-rep-lakier-do-lamp-400ml-przyciemnianie-lamp-i5282454191.html

mi poszlo na 4 lampy polowa bo i tylko polowe mialem.

Prosto szybko i polysk piekny bez polerowania

Opublikowano

Ładna sztuka. Tylko troche ciemne fotki... :wink4:

Do planów dołożyłbym obniżenie i jakieś większe koło. :naughty:

Opublikowano

Ładne auto

Ciekawe czy ten spray łatwo Mona usunąć z lamp później ;-)

Opublikowano
  • Autor

Ładne auto

Ciekawe czy ten spray łatwo Mona usunąć z lamp później ;-)

ja w pierwszym aucie 5 lat temu pojechalem za mocno bo to byl moj pierwszy raz i recepta jest papier 2500 na mokro a poznie pasta polerska w ten sposob mozesz regolowac sobie sam jak mocno ma byc przyciemnione nawet jak przesadzisz

Ładna sztuka. Tylko troche ciemne fotki... :wink4:

Do planów dołożyłbym obniżenie i jakieś większe koło. :naughty:

szacunek za twoje A4 jest piekne a te siedzenia to bajka, planow z zawiasem i z kolami nie mam na chwile obecna ale jak znam zycie cos sie pewnie pojawi

Opublikowano

:hi: Uwierz mi, że ja też nie myślałem o grubych modach... :guma::wink4:

Opublikowano

A benzyna lub nitro nie zejdzie lakier z tych lamp?

Opublikowano
  • Autor

A benzyna lub nitro nie zejdzie lakier z tych lamp?

nie wiem nie próbowałem wiem tylko ze jak za mocno przyciemniłem kiedyś w aucie to papierkiem wodnym uzyskałem efekt jaki chcialem, a nitro to chyba wszystko usunie :)

Opublikowano

Pytam bo ja próbowałem swoje przyciemnic i niestety słabo mi wyszło za duża warstwę dałem i wygląda jakby lampa od środka popekala i muszę jakoś usunąć

Opublikowano
  • Autor

Pytam bo ja próbowałem swoje przyciemnic i niestety słabo mi wyszło za duża warstwę dałem i wygląda jakby lampa od środka popekala i muszę jakoś usunąć

ja jak za dużo napsiukalem tym e-tech to tylko ciemne mocno były wiec zeszlifowałem na mokro i polerka, wiec nie podpowiem kolego musisz spróbować

Opublikowano

Piekne wnetrze, co do lamp to folia chyba bezpieczniejsza bo w razie co mozna szybko zerwac.

Opublikowano
  • Autor

Piekne wnetrze, co do lamp to folia chyba bezpieczniejsza bo w razie co mozna szybko zerwac.

na szczęście tutaj nie mam takiego problemu ze coś trzeba będzie zrywać :-) na szczescie

szukam szukam i nie mogę znalesc koledzy podpowie ktoś jak zdemontować gril bo chce go na czarny mat pomalować a za chiny nie moge go ogarnąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.