Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcino82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. FIS odblokowany
  2. na szczęście tutaj nie mam takiego problemu ze coś trzeba będzie zrywać :-) na szczescie szukam szukam i nie mogę znalesc koledzy podpowie ktoś jak zdemontować gril bo chce go na czarny mat pomalować a za chiny nie moge go ogarnąć
  3. ja jak za dużo napsiukalem tym e-tech to tylko ciemne mocno były wiec zeszlifowałem na mokro i polerka, wiec nie podpowiem kolego musisz spróbować
  4. nie wiem nie próbowałem wiem tylko ze jak za mocno przyciemniłem kiedyś w aucie to papierkiem wodnym uzyskałem efekt jaki chcialem, a nitro to chyba wszystko usunie
  5. lista modów i zmian to bajka jakas.... marzenie które wydaje sie nie do spełnienia dla mnie swietne masz to auto, a za siedzenia i podlokietnik to wiele bym dal
  6. ja w pierwszym aucie 5 lat temu pojechalem za mocno bo to byl moj pierwszy raz i recepta jest papier 2500 na mokro a poznie pasta polerska w ten sposob mozesz regolowac sobie sam jak mocno ma byc przyciemnione nawet jak przesadzisz szacunek za twoje A4 jest piekne a te siedzenia to bajka, planow z zawiasem i z kolami nie mam na chwile obecna ale jak znam zycie cos sie pewnie pojawi
  7. patrzac na fakt ze trzeba wyjac 4 lampy........ a oklejanie zajelo mi 10 minut bo jest idelna szczelinka żeby tasme wsunąć wszędzie, a uzywalem tego : http://www.ebay.co.uk/itm/E-TECH-LENS-TINT-LIGHT-TINTING-SPRAY-SMOKE-BLACK-150ML-/130747949420?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1e712f616c a tu allegro: http://allegro.pl/car-rep-lakier-do-lamp-400ml-przyciemnianie-lamp-i5282454191.html mi poszlo na 4 lampy polowa bo i tylko polowe mialem. Prosto szybko i polysk piekny bez polerowania
  8. przyciemnione a jak
  9. fotki dam jak przyjdzie maskownica ale dzis pozbylem sie z auta systemu BOSE. Kazdy glosnik w drzwiach jest podlaczony do oddzielnego kanalu z radia ktore bylo w Skodzi, dodatkowo w kuferku jest skrzyneczka tez ta ktora byla ze wzmacniaczem w Skodzi. jedyne co nie gra to glosnik centralny ale i tak na glowe boje to co bylo wczesniej X5 ciemne swiatelka i szybki juz zrobione: i radyjko jeszcze bez ramki:
  10. w moich dloniach od 30.04.2015 2007 rocznik, przebieg w momencie zakupu 46k Juz zrobione : zaroweczki: Philips Diamont h7 postojowki: ledziki biale oswietlenie wnetrza: ledziki biale oswietlenie tablicy: ledziki biale oswietlenie bagaznika: tasma led niebieska 2x75cm plan na przyszly tydzien: Folia 20% drzwi i tyla szybka radio jvc kw-r910bt + wzmacniacz Mutant + skrzynka Alpine R plany na przyszlosc: manetka z obsluga FIS schowki pod siedzenia malowanie zaciskow (??? jaki kolor???) mysle o podwojnym wydechu
  11. chcialbym sie przywitac bardzo serdecznie. po ponad rocznej rozłace z marka audi ( a4 1.9 Tdi Avant 2003) i zrobieniu 20k Skoda VRS, ponownie A4 zawitalo pod domen tym razem A4 B7 S-line 2.0 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.