Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak wykręcić turbinę?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam ostatnio trochę wolnego czasu i postanowiłem sam wyczysćić turbo w moim ASB tylko nie wiem jak się za to zabrać i czy w ogóle dam radę sam to wykręcić z 3,0 v6 bo wiadomo,ze miejsca nie jest za dużo.

Czy ktoś sam czyscił już turbo z 3,0 tdi?

Opublikowano

Najpierw zakup nowe uszczelki, jeżeli masz pojęcie na temat mechaniki to po prosty powoli rozbieraj żeby się do niej dostać,sprawdź od razu luzy na wirniku ,

Opublikowano
  • Autor

a uszczelki kupie tylko w ASO czy w zwykłym sklepie też?

Opublikowano

Ja mam na firmie ori uszczelki jak potrzebujesz

Opublikowano

A z jakiego powodu chcesz czyscic to turbo ?

Opublikowano
  • Autor

bo jak byłem w kanale przy spawaniu tłumika to zauważyłem jakis wyciek koło turbiny,i chciałbym to sprawdzic a przy okazji wyczyscic.Chyba nie zaszkodzi tym bardziej ze jak pisałem mam ostatnio wiecej wolnego czasu.Dlatego pytam czy jest to bardzo skomplikowana operacja i czy sam dam rade bo jak mam cos zepsuc to nie bede nawet sie za to brał.

Wiele osób pisze na forum ,ze po czyszczeniu auto odżyło itd.wiec pomyslałem,ze i ja spróbuje.

Opublikowano

bo jak byłem w kanale przy spawaniu tłumika to zauważyłem jakis wyciek koło turbiny,i chciałbym to sprawdzic a przy okazji wyczyscic.Chyba nie zaszkodzi tym bardziej ze jak pisałem mam ostatnio wiecej wolnego czasu.Dlatego pytam czy jest to bardzo skomplikowana operacja i czy sam dam rade bo jak mam cos zepsuc to nie bede nawet sie za to brał.

Wiele osób pisze na forum ,ze po czyszczeniu auto odżyło itd.wiec pomyslałem,ze i ja spróbuje.

kolego jak auto jezdzi normalnie to nic nie ruszaj bo możesz się wpędzić tylko w duże koszta,nieumiejętne rozpołowienie i koszta,koszta,koszta.

Opublikowano

Dobrze ci radza nie wyciagaj bo sam bez testera atd nie ustawisz silownika i bedzie tylko gorzej

Opublikowano
  • Autor

zrezygnowałem z czyszczenia tylko zajrzałem do turbiny i poruszałem wirnikiem i ma lekki luz góra-dół ,ale wewnątrz było czysciutko i zadnych wycieków.

Zrobiłem logi(nie wiem czy dobrze) i wkleiłem na forum do oceny więc zapraszam do wypowiedzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.