Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwna sprawa w 2,5tdi '98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:)

Jestem dość szczęsliwym posiadaczem A4 B5 2,5tdi 98 avant z Łodzi.

Samochód posiadam od niedawna przejechałem nim jakieś 500km:)

Moje problemy zaczęły się przed świetami majowymi.

Po przejechaniu ok 100km na autostradzie silnik zaczął poszarpywać, po 20km już całkowicie, zjechałem z autostady i po zatrzyamniu problemy z odpaleniem brak reakcji na gaz i chwilowe odżycie a potem mogiła, auto zostawiłem do poniedziałku jak stało.

W poniedziałek pojechałem z holem i... auto odpaliło bez zarzutu... przejechałem 25km do domu i znowu... tylko wolne obroty i tak na wolnych i na holu dojechałem do Łodzi.

Następnego dnia zdjąłem obudowę i zobaczyłem że jakiś ktoś lutował przewody od pompy i wyglądało to jakby był mocno pijany. Mimo to auto paliło i przez chwile działało.

Poprawiłem przewody, izolacje itp.

Efekt taki Auto zimne jeździ OK, 10min działania i tylko wolne obroty z poszarpywaniem brak reakcji na gaz

Błąd 1268 adjustment cośtam mojego vaga niestety nie stać na więcej:)

Proszę o pomoc w ustaleniu przyczyn

Człowiek ten co kiedyś "naprawiał" sterownik pompy, powiedział mi że pompa jest uszkodzona mechanicznie i mówił to poprzedniemu właścicielowi. A sterownik może mi naprawić na gwarancji ale to i tak starczy na max pare miesięcy.

Pomóżcie może znacie kogoś normalnego od pompy i sterownika bo jak mam wywalać 2000-3000zł to chociaż chciałbym wiedzieć że wydatek jest tego wart.

Troche mechanikuję ale niestety jest to mój pierwszy diesel i nigdy się nie zagłębiałem w pompy wtrysk.

Z góry dziękuję i napewno się odwdzięcze

Opublikowano

Pompa wtryskowa jak nic prawdopodobnie będziesz musiał zrobić mechanikę pompy zobacz sobie nawet filmik z przyczynami takiej usterki i porównaj do swoich :)

Opublikowano
  • Autor

Pompa wtryskowa jak nic prawdopodobnie będziesz musiał zrobić mechanikę pompy zobacz sobie nawet filmik z przyczynami takiej usterki i porównaj do swoich :)

Dzięki za podpowiedź muszę do nich zadzwonić

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Daj znać jak poszła naprawa i czy jesteś zadowolony z usługi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.