Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód zasilania do pompy paliwa BFB - pilna prośba


countryFan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam dużą prośbę do kolegów, czy ktoś może wrzucić schemat z oznaczeniem bezpiecznika, kolorów i przekroju przewodu zasilania pompy paliwa?

Gdyby ktoś jeszcze wrzucił link do tematu na forum jak od podstaw się dostać pod skrzynkę bezpieczników pod kierownicą?

I kolejne pytanie - jak przeprowadzić dodatkowe przewody spod deski rozdzielczej do komory silnika?

Z góry dzięki za pomoc :thumbup1:

Ps. Ja mam taki schemat - czy jest on poprawny dla A4B7 BFB MY07?

Schemat%20nr%2010_ECU_zps2ottslqw.jpg

EDIT. Pytanie pomocnicze - z jakiego programu jest poniższy zrzut ekranu?

footlwelllights_zpsty4eikfh.jpg

Edytowane przez countryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen jest z programu ELSA są tam schematy instalacji instrukcje napraw itp więc polecam ściągnąć. Bezpieczników niema pod kierownicą tylko z boku kokpitu jak otworzysz drzwi kierowcy, pod kierownicą są przekaźniki i moduł centralnej elektryki. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale w okolicy pedałów jest gumowa zaślepka przez którą można przeciągnąć przewody, ewentualnie przez obudowę ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen jest z programu ELSA są tam schematy instalacji instrukcje napraw itp więc polecam ściągnąć. Bezpieczników niema pod kierownicą tylko z boku kokpitu jak otworzysz drzwi kierowcy, pod kierownicą są przekaźniki i moduł centralnej elektryki. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale w okolicy pedałów jest gumowa zaślepka przez którą można przeciągnąć przewody, ewentualnie przez obudowę ECU.

OK, poszperam za tym programem.

Tak wiem, że bezpieczniki są z boku, użyłem skrótu myślowego. Potrzebuję się tam dostać pod bezpieczniki, wiem że jakieś dwie śruby trzeba odkręcić ale jak i co? Nie mogę trafić na manual na forum :facepalm:

Przyglądnę się temu, potrzebuję dosłownie puścić 2-3 przewody 0,35-0,5mm2 więc powinienem się tam gdzieś upchać.

Raz jeszcze dzięki za pomoc :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć osłonę pod kolumną kierownicy pod spodem są chyba dwie sróby i jedna pod osłoną bezpieczników wtedy będziesz miał dostęp do wszystkiego

audi_a6_4b0_97_04_schowek_oslona_pod_kie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć osłonę pod kolumną kierownicy pod spodem są chyba dwie sróby i jedna pod osłoną bezpieczników wtedy będziesz miał dostęp do wszystkiego

audi_a6_4b0_97_04_schowek_oslona_pod_kie

O super, już wiem mniej więcej czego szukać, dzięki raz jeszcze :thumbup:

EDIT: Żeby nie pisać kolejny raz tego samego sposób dostania się do zasilania pompy napisałem w tym wątku

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312086-zabezpieczenie-przed-kradzieza/page-2

Edytowane przez countryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...