Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak sprawuje sie olej Mineralny w Dieselach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,posiadam Audi 1.9 TDI wersja 110 PS.Poprzedni właściciel ściągnął auto z niemiec.Przejechal nim 10 tys km po czym wymienił (po 30 tys. nie wymieniania oleju,który był wymieniany wcześniej w Niemczech) olej na mineralny Mobil Super M 15W-40. Kupiłem to auto i zastanawiam się czy ten olej jest dobrym rozwiązaniem dla tego auta chodzi o mineralke i mobil.Auto jeździ zaledwie kilkaset kilometrów na tym oleju ponieważ poprzedni właściciel tego auta wymienił filtr oleju i olej przed sprzedażą. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.

Pozdrawiam ROBERT

Opublikowano

Witam,posiadam Audi 1.9 TDI wersja 110 PS.Poprzedni właściciel ściągnął auto z niemiec.Przejechal nim 10 tys km po czym wymienił (po 30 tys. nie wymieniania oleju,który był wymieniany wcześniej w Niemczech) olej na mineralny Mobil Super M 15W-40. Kupiłem to auto i zastanawiam się czy ten olej jest dobrym rozwiązaniem dla tego auta chodzi o mineralke i mobil.Auto jeździ zaledwie kilkaset kilometrów na tym oleju ponieważ poprzedni właściciel tego auta wymienił filtr oleju i olej przed sprzedażą. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.

Pozdrawiam ROBERT

min półsyntetyk 10W/40

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem dodać,że auto ma w tej chwili 154 tys km przejechane i ma 9 lat rocznik 99' CZY MOGE WRÓCIĆ Z MINERALNEGO NA PÓŁ SYNTETYK Np. PO PRZEJECHANIU NA TYM MINERALE 10 TYS. ? JAK WOGOLE SIE SPRAWUJA MINERALA W AVG 99' ??

Opublikowano

mineralny w AVG :shocked:

Zmień na Shel półsyntetyk - nic nie powinno puścić. :rolleyes:

Opublikowano

Minerał dla TDI to koszmar (i nie ważny przebieg)...! Minimum półsyntetyk , a najlepiej full syntetyk.

Opublikowano

Wymieniaj na polsyntetyk bez 2 zdan.

Opublikowano

Ja też w momencie zakupu auta miałem zalany olej mineralny. Zmieniłem najpierw na półsyntetyk pojeżdziłem 10 tysięcy i znów zmieniłem na półsyntetyk. Po kolejnych 10 tysięcy przed wymianą zastosowałem Motul Engine Clean , zalałem full syntetykiem Motula i wszystko jest OK. Oleju ubywa w normie czyli na 10 tysięcy muszę dolać 1 litr.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.