Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak odnowić zniszczony uchwyt na napoje...


dazwid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aż serce mi się kraja jak to zauważyłem :( Dopiero dziś parę dni od kupienia samochodu... Wnioskując po tej "bliźnie" poprzedniemu właścicielowi wylało się gorące mleko... Zna ktoś jakiś sposób jak odnowić ten plastik? Wiem, że to jest jak gdyby taka powłoka, która jest nakładana żeby plastik był przyjemniejszy w dotyku. Coś ktoś teges? :( Poniżej zdjęcie:

78936157330502398071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej chyba jest kupić ten element na allegro , używany ale w bdb stanie , koszt nie duży , może ktoś z forumowiczów ma na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, i tu jest właśnie pies pogrzebany... Ten uchwyt na napoje składa się jak gdyby z dwóch elementów, wkładu i otoczki od góry która jest połączona z całym tunelem środkowym. Więc tak, można wymienić ten "wkład", ale ta "otoczka" od góry dalej zostanie tak jak jest o ile nie wymienię całej konsoli środkowej, a to są koszta trochę nie współmierne co do sytuacji...

A co powiecie na plasti dip? Lub inną gumę w sprayu?


Plasti dip zamówiony, najpierw będzie testowany na Polo.
Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?? Edytowane przez dazwid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja kupiłem cały tunel wraz z tymi kubasami za 25 € (ok. 100zł) jak dobrze poszukasz to na pewno znajdziesz tanio i w dobrym stanie, żadne plastidupy Ci tu za wiele nie pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25€?! Jak szukałem na e-bay to nawet po 600zł były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 euro sama skorupa z kubkami ( czyli bez podłokietnika, listew itp.itd.)

vvxh935t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podłokietnik do takiej skorupy można dorezać ze swojego tunelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie na zdrowie :wink:

Proponuję dobrze popytać, lepiej kupić te 30zł drożej ale za to w lepszym stanie, choć na aledrogo to i tak chybił trafił jak w totka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mój jest w stanie bdb (nie licząc tego defektu :kox: ), także myślę, że można by coś z dwóch ulepić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcją jest kupienie samych kubasów ale cena taka sama jak za cały tunel, a poza tym u Ciebie część tunelu też jest uszkodzona więc to tylko połowiczne polepszenie a tunel i tak do naprawy trzeba wyjąć

http://allegro.pl/uchwyt-kubka-audi-a4-b8-8k0862533-i5326440936.html

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też pomyślałem jak zauważyłem to zniszczenie, że eee tam, kupi się kubasy, pociągnie do góry, wyciągnie, włoży nowe i gitara :kox: A tu nie dość, że żeby je zdemontować to calutki tunel "out", a na dodatek ta górna część tunelu jest też zniszczona i nie da się jej zdjąć, cały dzień tylko o tym myślałem :facepalm: Więc już postanowione, że będzie nowy tunel, ale dziś rano na szybko (ze zdenerwowania :D ) kupiłem ten Plasti Dip, i jak patrzyłem na forach innych marek to ludzie fajne efekty uzyskują... Więc pewnie jak już kupiłem, to się nim też pobawię, szczególnie, że w polówce mojej kobiety plastiki są po przejściach więc zobaczymy co on jest warty. Swoją drogą w starszych VW nie wiem jak w nowych, i np te nasze kubasy, są właśnie pokryte czymś a`la plasti dip, i dlatego taka kupa się robi jak się coś ciepłego uleje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...