Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak odnowić zniszczony uchwyt na napoje...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Aż serce mi się kraja jak to zauważyłem :( Dopiero dziś parę dni od kupienia samochodu... Wnioskując po tej "bliźnie" poprzedniemu właścicielowi wylało się gorące mleko... Zna ktoś jakiś sposób jak odnowić ten plastik? Wiem, że to jest jak gdyby taka powłoka, która jest nakładana żeby plastik był przyjemniejszy w dotyku. Coś ktoś teges? :( Poniżej zdjęcie:

78936157330502398071.jpg

Opublikowano

najprościej chyba jest kupić ten element na allegro , używany ale w bdb stanie , koszt nie duży , może ktoś z forumowiczów ma na zbyciu

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem, i tu jest właśnie pies pogrzebany... Ten uchwyt na napoje składa się jak gdyby z dwóch elementów, wkładu i otoczki od góry która jest połączona z całym tunelem środkowym. Więc tak, można wymienić ten "wkład", ale ta "otoczka" od góry dalej zostanie tak jak jest o ile nie wymienię całej konsoli środkowej, a to są koszta trochę nie współmierne co do sytuacji...

A co powiecie na plasti dip? Lub inną gumę w sprayu?


Plasti dip zamówiony, najpierw będzie testowany na Polo.
Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł??

Edytowane przez dazwid

Opublikowano

Kolego ja kupiłem cały tunel wraz z tymi kubasami za 25 € (ok. 100zł) jak dobrze poszukasz to na pewno znajdziesz tanio i w dobrym stanie, żadne plastidupy Ci tu za wiele nie pomogą

Opublikowano
  • Autor

25€?! Jak szukałem na e-bay to nawet po 600zł były...

Opublikowano

25 euro sama skorupa z kubkami ( czyli bez podłokietnika, listew itp.itd.)

vvxh935t.jpg

Opublikowano
  • Autor

I podłokietnik do takiej skorupy można dorezać ze swojego tunelu?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki andynl ;)

Opublikowano

Niech będzie na zdrowie :wink:

Proponuję dobrze popytać, lepiej kupić te 30zł drożej ale za to w lepszym stanie, choć na aledrogo to i tak chybił trafił jak w totka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to mój jest w stanie bdb (nie licząc tego defektu :kox: ), także myślę, że można by coś z dwóch ulepić :wink:

Opublikowano

Druga opcją jest kupienie samych kubasów ale cena taka sama jak za cały tunel, a poza tym u Ciebie część tunelu też jest uszkodzona więc to tylko połowiczne polepszenie a tunel i tak do naprawy trzeba wyjąć

http://allegro.pl/uchwyt-kubka-audi-a4-b8-8k0862533-i5326440936.html

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor

Na początku też pomyślałem jak zauważyłem to zniszczenie, że eee tam, kupi się kubasy, pociągnie do góry, wyciągnie, włoży nowe i gitara :kox: A tu nie dość, że żeby je zdemontować to calutki tunel "out", a na dodatek ta górna część tunelu jest też zniszczona i nie da się jej zdjąć, cały dzień tylko o tym myślałem :facepalm: Więc już postanowione, że będzie nowy tunel, ale dziś rano na szybko (ze zdenerwowania :D ) kupiłem ten Plasti Dip, i jak patrzyłem na forach innych marek to ludzie fajne efekty uzyskują... Więc pewnie jak już kupiłem, to się nim też pobawię, szczególnie, że w polówce mojej kobiety plastiki są po przejściach więc zobaczymy co on jest warty. Swoją drogą w starszych VW nie wiem jak w nowych, i np te nasze kubasy, są właśnie pokryte czymś a`la plasti dip, i dlatego taka kupa się robi jak się coś ciepłego uleje....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

poszło PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.