Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE F


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu przerabialem instalacje z Low na High osatnio sie spalila zarowka w tylnym kierunku prawym ale na fisie nie bylo komunikatu ze sie spalila, z lewym tylnym kierunkiem jest tak samo nie ma inforamacij o spalonej zarowce ? Instalacje przerabialem zgodnie z opisem Barta ale moze gdzies jakis blad popelnilem. Wszytskie inne swiatla dzialaj i pokazuje informacje jesli wyjme zarowke jest informacja na fisie. Dzis zrobilem test dalem plus do czerwonej kostki A na prawym slupku do pinu 2 i 3 i wymontowalem zarowke z tylnego kierunku wtedy pokazal sie blad na fisie. Wiec moze musze dodatkow dac + tylko skad go poprowadzic bym byl bardzo wdzieczny za informacje i pomoc. moze modul mam walniety ?dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale kierunki powinny mieć kontrolę ??

W momencie kiedy by mrugały cały czas by wywalał błąd czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale kierunki powinny mieć kontrolę ??

W momencie kiedy by mrugały cały czas by wywalał błąd czy nie ?

Umnie jest tak ze jak zarowka sie spalila tylna z kierunku to nie wywalilo bledu na fisie, i pozostale kierunki przod i bok normalnie dzialaly, dopiero jak podlaczylem dodatkowy plus do kostki A do pinu 2 i 3 wtedy wywalilo blad i kierunki przod i bok mrugaly szybciej i na fisie byl blad o spalonej zarowce, sam juz nie wiem czy mce jest uwalony czy powinnem dac dodatkowy plus tak mi doradzil domin 79. tylko nie wiem sakd ten plus dac bo jak dam obojetnie skad to zarowka caly czas sie pali .

Edytowane przez kasia_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...