Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek a wskazania fis


pawelobr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam słuchajcie mam taki problem, zamek w drzwiach pasażera przestał działać nie zamykał drzwi znaczy chodzi mi ze jak mechanicznie trzasnąłeś drzwiami to odbijały, wiec wymieniłem zamek i wszystko git z wyjątkiem jednej rzeczy może coś wiecie na ten temat. Mianowicie gdy zamknę wszystkie drzwi wsiadam przekręcam kluczyk i świeci się że otwarte, gdy wcisnę do dołu tym cynglem w drzwiach od pasażera (gdzie wymieniłem zamek) kontrolka gaśnie i normalnie pokazuje zamknięte drzwi o co może chodzić? ten zamek też jakiś walnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zamknietych drzwiach powinien być wcisniety mikrostyk w zamku pewnie coś nie tak zmontowane i dzwigienka nie wciska mikrostyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem go wykręcić najgorsze ze drzwi już wytłumiłem, a najlepsze ze mata wiec nie duża strata a że byłem dekarzem to wiadomo :), i wyszło na to że gościu mnie załadował w przysłowiowego h*** wcisnął mi zamek od przedlifta chyba albo w kazdym badz razie inny niż mój ta kostka co ma piny była inna i ten zamek miał dodatkową dźwignie do czegoś tam, i w tej kostce te guziczki (bo tam jest taka dzwigna ze jak zamykasz drzwi to ten zamek wciska czesc kostki i włącza guziczki) były podzielone na 2 części, a w starym jedna całość co wciskała wszystko, zamieniłem kostki wywierciłem tą inną dźwignie i chodzi :)

Teraz tylko skręcić i poprawić wygłuszenie :), swoją drogą ciężko zmienić zamek bez zdejmowania ramki z szybą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...