Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziewne rzeczy i odgłosy spod schowka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż ostatnio podczas podróży po jakiś 15-20 min silnik zaczął wyć i stracił moc wiec domyśliłem że to sprężarka od klimy siada . przy dojeżdżaniu do domu włączyłem klime jakieś z 15 min była włączona ... dojechałem do celu wyłączyłem radio i słysze syczenie doś głośne z pod schowka KLIMA WŁĄCZONA ( wiem że w poprzednim temacie było to poruszane ale po wyłączeniu klimy ) gdy ją wyłączyłem jeszce bardziej zaczeło syczeć przez jakies 10 min aż ucichło . Klima chłodzi jak chłodziła może trochę słabiej ciężko mi powiedzieć . Druga sprawa to dziwnie odgłosy też z pod schowka po włączeniu klimy przypominające odklejanie taśmy klejącej z szyby albo rozłaczanie sklejonych koszulek na dokumenty . i ostatnie pytanie dotyczy przewodów , powinny być oszronione czy pokryte lodem ?

Chodzi mi o podanie kosztów naprawy i co muszę zrobić (wymienić ) bez robocizny

Opublikowano

Otóż ostatnio podczas podróży po jakiś 15-20 min silnik zaczął wyć i stracił moc wiec domyśliłem że to sprężarka od klimy siada . przy dojeżdżaniu do domu włączyłem klime jakieś z 15 min była włączona ... dojechałem do celu wyłączyłem radio i słysze syczenie doś głośne z pod schowka KLIMA WŁĄCZONA ( wiem że w poprzednim temacie było to poruszane ale po wyłączeniu klimy ) gdy ją wyłączyłem jeszce bardziej zaczeło syczeć przez jakies 10 min aż ucichło . Klima chłodzi jak chłodziła może trochę słabiej ciężko mi powiedzieć . Druga sprawa to dziwnie odgłosy też z pod schowka po włączeniu klimy przypominające odklejanie taśmy klejącej z szyby albo rozłaczanie sklejonych koszulek na dokumenty . i ostatnie pytanie dotyczy przewodów , powinny być oszronione czy pokryte lodem ?

Chodzi mi o podanie kosztów naprawy i co muszę zrobić (wymienić ) bez robocizny

przewody powinne być mokre i zimne po stronie niskiego ciśnienia ..... co do dziwnych odgłosów to ciężko się wypowiedzieć na odległość , mogą się np. zawieszać klapki od nawiewów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.