Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana listew na chromowane


piogorski

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymieniś u siebie w sedanie wszystkie listwy na chromowane.

Teraz siędzą zwykłe czarne uszczelki. Orientuje się jak wygląda wymiana, wystarczy kupić cały komplet listew i przełożyć, czy potrzebne są jakieś inne kombinacje, np z małą szybką boczną, czy nie trzeba wymienić uszczelki.

Będę wdzięczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba z tą szybką się pobawić. Górne listwy są nitowane, więc roznitować i zanitować na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. W moim niedawno zakupionym B7 są już chromy wokół szyb, ale stan ich jest delikatnie mówiąc fatalny. Dolna ich część jest już praktycznie biała co śmiesznie wygląda, "chrom" jest już wytarty. Górna część listew (łuk nad szybami zaczynając od lusterek do okolic początku małej bocznej szybki) jest w stanie praktycznie bardzo dobrym. Zarówno prawa jak i lewa strona samochodu wygląda podobnie. Dziwi mnie różnica materiałów użytych na górną i dolną część.

Czy ktoś z Was też tak ma?

Będę je musiał wymienić. Instrukcję jak wymienić na drzwiach znalazłem, ale pytanie czy trzeba demontować tylną małą szybkę w sedanie (mały trójkącik)?

Temat z mojej strony nieaktualny ;) Znalazłem odpowiedź w innym wątku. Widzę że to normalne że u niektórych schodzi ten chrom. Całe szczęście że przy sedanie nie trzeba demontować szybki trójkątnej :D

Edytowane przez c00k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...