Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana Oleju w Mechaniźmie różnicowym.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie. Przymierzam się do wymiany oleju w mechaniźmie różnicowym. Może mi ktoś pomóc w doborze odpowiedniego oleju po za aso. Niestety w ASO strasznie drogi. Drugie pytanie czy ten mechanizm mieści się w skrzyni i trzeba wymienić także olej w skrzyni. Oraz 3 pytanie 3 w silniku TFSI manual a TDI Manual są te same oleje. Z góry dzięki za odpowiedz.

Opublikowano

Witam może ktoś podzieli się informacjami jak wymienic we własnym zakresie olej w Multitronicu, czy potrzebuje do Tego jakiegoś specjalnego sprzętu. Najlepiej gdyby ktoś miał zdjęcia albo poprostu dokładnie opisał krok po kroku. Czy w B8 multitronic znajduje sie również filtr w skrzyni i jakies magnesy ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

A po co wymieniałeś ten olej? Miałeś jakieś objawy? Ja mam taki problem,że jak skręcam koła w lewo i jadę po łuku to słychać buczenie, też się zastanawiam czy to nie jest wina mechanzmu różnicowego i mam nadzieję,że to problem z olejem. auto ma przejechaneokoło 100tys.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A po co wymieniałeś ten olej? Miałeś jakieś objawy? Ja mam taki problem,że jak skręcam koła w lewo i jadę po łuku to słychać buczenie, też się zastanawiam czy to nie jest wina mechanzmu różnicowego i mam nadzieję,że to problem z olejem. auto ma przejechaneokoło 100tys.

Pozdrawiam

Gdzieś czytalem na forum, że to wina łacznika jakiegoś ja mam taki sam objaw , że po lifcie juz nie ma tego bo jest krótszy łącznik coś takiego i trzeba zamontować ten nowego typu i nie będzie buczenia

Opublikowano

A po co wymieniałeś ten olej? Miałeś jakieś objawy? Ja mam taki problem,że jak skręcam koła w lewo i jadę po łuku to słychać buczenie, też się zastanawiam czy to nie jest wina mechanzmu różnicowego i mam nadzieję,że to problem z olejem. auto ma przejechaneokoło 100tys.

Pozdrawiam

Gdzieś czytalem na forum, że to wina łacznika jakiegoś ja mam taki sam objaw , że po lifcie juz nie ma tego bo jest krótszy łącznik coś takiego i trzeba zamontować ten nowego typu i nie będzie buczenia

A nie znasz szczegółów o jaki łacznik chodzi, gdzie on się znajduje?

Pozdrawiam

  • 5 lat później...
Opublikowano

Witam ,takie pytanie, ile wchodzi oleju do mechanizmu różnicowego w skrzyni manualnej ? Czy jest to ten sam olej co do skrzyni ? Pozdrawiam. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.