Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oryginalnego haka do B6 avant - czy cięcie zderzaka jest konieczne aby podpiąć wtykę?


bebekx2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Za kilka dni a4ka wraca tam skąd przyjechała:) Na wyjazd do Holandii chcę zabrać rowery i podpiąć bagażnik. W kole mam oryginalny hak. Został założony, jednak problem leży teraz z gniazdem na wtyczkę od świateł. Jest tak umiejscowiona za zderzakiem, a konkretnie za dolną jego częścią, że nie ma możliwości aby podpiąć wtykę. Nie uśmiecha mi się ciąć zderzaka, aby raz skorzystać z haka. Są inne sposoby ?

Czy ten czarny fartuch, dolna część zderzaka jest możliwa do zdjęcia czy trzeba cały zderzak ? Widzę, że wtyczkę chyba da się odkręcić. Myślałem również o zdjęcia zderzaka, odkręceniu jej i opuszczeniu aby był do niej dostęp.

BTW czytałem, że auta z oryginalnym hakiem miały zderzak z wycięciem. To prawda? U mnie tego nie ma. Być może zderzak kiedyś był wymieniany.

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz oryginalny hak i gniazdo to musisz za nie pociągnąć w dół i masz po problemie,bo gniazdo jest ruchome ja u siebie tak mam w awancie 2003r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak mówiłeś - musiałem nieco spryskać bo nie chciało się ruszyć. Prosta sprawa, nie będzie żadnej ingerencji. Dzięki:) Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...