Skocz do zawartości
IGNOROWANY

delikatny problem


ivan1982

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka na wstepie i odrazu do tematu mianowice mam taki problem spadek mocy czyli mół nastepnie auto odpalam rano ja sobie czekam az obroty spadna zanim rusze to sobie autko jeszcze pracuje zanim na gaz przeskoczy i w momencie kiedy juz jest na gazie wciskam wsteczny a autko mi szarpie po czym falują obroty kiedy wcisne N (automat) oraz na bezyne to jest spokój co to moze byc ??? kiedy silnik mi pokazuje 90stopni to wciskam na gaz i nie problemow tyle ze to mół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

U mnie takie lekkie falowanie występuje jak jeszcze dobrze nie nagrzeje się reduktor, czyli tak jak piszesz rano jak odpalam i poczekam na postoju az sie przełaczy na gaz i ruszam to potrafi lekko zafalowac chwile , tu by sie przydała korekcja po temperaturze. A co do muła to ciężko mi powiedzieć. Byc może przydało by sie na nowo puscić kalibracje i ustawić mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wiesz co mi sie wydaje ze gazownicy spaprali cos ! ale dojde do tego nastepnie koledzy z forum podpowiadaja zeby podcisnienia zmienic mysle ze co do reduktora to moze powinienem powiedziec zeby przy 40c sie przełaczał a nie przy 30 stu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wiesz co mi sie wydaje ze gazownicy spaprali cos ! ale dojde do tego nastepnie koledzy z forum podpowiadaja zeby podcisnienia zmienic mysle ze co do reduktora to moze powinienem powiedziec zeby przy 40c sie przełaczał a nie przy 30 stu ?

Tez mi sie wydaje, ze przy 40. A obroty to tylko i wylacznie wina gazownikow. Niech ustawiaja. W koncu za to zaplaciles.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższa temperatura przełączania może dać poprawę jeśli chodzi o falowanie, ja mam też ustawione 30stopni. Z tym że troche dłużej na PB bedziesz jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie kolego gacek585 a gazownikom nie odpuszcze ! caly czas sie upieraja ze jest ok a ja mowi nie jest ok wkoncu mnie zdenerwoja zostawie na noc auto i rano przyjade drogim i im odpale i zobacza o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...