Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ivan1982

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mateluszek93 obserwuje zawartość ivan1982
  2. ivan1982 odpowiedział(a) na wadeo temat w 3.0
    a da rade numery tych czesci
  3. ivan1982 opublikował(a) temat w 3.0
    Witam po bardzo długiej nieobecnosci ale jestem juz spowrotem chetnych na modyfikacje wydechu zapraszam dodatkowo jesli masz aplikacje viber lub whatsapp to podaje numer kontaktowy +447518477675 Mozesz miec np taki dziwiek - nei wiem dlaczego ale poprzednia rozmowa na podobnym poscie zniknela czy moze to admin wyjasnić ?
  4. ivan1982 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    pawel212333 sorka ale slabo ten wydech chodzi na prawade fso polonez u mnie jest tak i to jest to co tygryski lubia najbardziej wywalamy wszystko zakladamy sportowe katy , kwasówke , x-pepa , rezonatory i na koniec podwojne końcowki - DZIEKUJE BANAN NA TWARZY 100% SATYSFAKCJA
  5. kurde kipiłem nowy camshaft i nadal mam bład kupiłem crank te z nowy i mialem przez chwile kopa i teraz ze short to grunt cos takiego cmashaft z aso
  6. blok nr 2 jak sie nie myle to jest od strony filtra powietrza
  7. ivan1982 odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    a moze jest na forum ktos kto powie jak usunac z ecu sondy i czym sie to zrobi ? vcds-em
  8. a dlaczego nie mechanik to sprawdza tylko ty
  9. ivan1982 odpowiedział(a) na milosz.94 temat w 3.0
    i to rowniez mnie bardzo interesuje co to za kropeczki
  10. i jak tam cos wyszło kolego
  11. Czesc koledzy dawno mnie nie bylo i ty mam do was pytanie : czy jesli sie wypierdzieli crank shaft sensor to wyskakuje wtedy ze nie ma z cam shaftem połaczenia (wspołpracy synchra ) i skutkuje to spadkiem mocy ? i co sie dzieje generalnie jak crank schaft sensor lezy ?
  12. ivan1982 odpowiedział(a) na ivan1982 temat w 3.0
    hey walcze z podcisnienami mozecie mi koledzy z elsy win wkleic jak ktos ma schematy dzieki wielkie nastepnie nie dorwalem wezy 3.8mm za to dorwalem 4mm mysle ze bedzie dobrze ??
  13. ivan1982 odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    no rewelacij to nie ma
  14. ivan1982 odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    podobno akcja serwisowa juz nie istnieje
  15. ivan1982 odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Rozumiem koleszko ze w tym wypasionym rozrzadzie jest tez wymiana rolki klimy i alternatora tez w zestawie czesci SFK oraz rolki INA ? termostat wahlera oraz paski Conitech??
  16. ivan1982 odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    a wariatory sie wymienia? iczy to droga zabawka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.