Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darixo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Taką informację dostałem od Pana od którego kupiłem kolektor wałek miał być z klapkami a przyszedł bez porównałem tak na szybko wałki i po numerach widać że chyba były jednak te dwie wersje posiadam wałek z klapkami o numerze 29 003 06 069 i dwa wałki bez o numerze 29 003 06 839 w tych wałkach bez tych klapek w ogóle nie widać że kiedyś była tam jakaś przegroda żadnego śladu po urwanej przegrodzie przegroda ma 2 milimetry grubości i raczej by został jakiś ślad po niej
  2. Panowie ostatnio doszły mnie słuchy że były dwie wersje tych wałków z przegrodami i wersja poprawiona bez tych przegród, jak to jest w końcu z tym wałkiem musi on mieć te przegrody czy nie ??
  3. darixo odpowiedział(a) na Tomuh temat w 3.0
    miałem podobny dźwięk jak pompa wspomagania się rozsypała
  4. darixo obserwuje zawartość waskivw
  5. darixo odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Nawet od właściciela w Sulejówku usłyszałam ze mieli już takie przypadki, wiec nie jestem pierwszy którego to spotkało, jezeli zostałbym poinformowany że cos takiego może wystąpić to nie ma problemu pare stów więcej i po problemie. Co do ustawienia rozrządu nie mam nic do zarzucenia, tylko te wycieki które pojawiły się po wymianie.
  6. darixo odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    sam się przekonałem ze w Sulejówku nie jest tak kolorowo, za taką kasę za wymianę rozrządu spodziewałem się że będzie wszystko grać na naprawę tego co się niby samo zepsuło musiałem wydać podobną kwotę co zapłaciłem za niby naprawę.
  7. darixo odpowiedział(a) na darixo temat w 3.0
    spod dekla na pewno nie leci wymieniane były na nowe, tylko z tego elementu gdzie zamocowane są wałki rozrządu nie wiem jak się to dokładnie nazywa, wyciek jest na łączeniu głowicy z własnie z tym elementem po zdemontowaniu puszki filtra na lusterku dokładnie było widać że to z tego łączenia
  8. darixo odpowiedział(a) na darixo temat w 3.0
    tam gdzie przecieka oryginalnie jest jakaś żółta pasta, dowiem się wszystkiego w weekend co to dokładnie za pasta oraz jakie uszczelki tam idą i zacznę powoli wszystko kompletować i szykować się do naprawy Jak mi powiedział że mam stare auto to odpowiedziałem mu że gdyby wszyscy mieli nowe auta to by ogóle roboty nie miał. i więcej już nic nie odpowiedział. Jeszce mam takie pytanie: wyciek pojawił się z elementu na którym przykręcone są wałki rozrządu dokładnie w tych miejscach gdzie montuje się blokady czy jest to możliwe że zostało to jakby rozepchane tymi blokadami ??
  9. darixo odpowiedział(a) na darixo temat w 3.0
    nie jest tak blisko bo 250 km, płacąc taką kasę spodziewałem się czegoś innego, nie myślałem że jeszcze raz będę rozbierał rozrząd. oddałem auto bez wycieków a otrzymałem z dość konkretnymi wyciekami, jak narzazie prawą stronę mam uszczelnioną jakimś silikonem gdyby nie to pewnie do domu bym nie dotarł, wiem że takich rzeczy się nie powinno robić ale przez pewien okres czasu muszę tak jeździć niestety Jakby panowie mnie poinformowali że takie coś morze nastąpić to nie było sprawy kilka stów i sprawa by inaczej wyglądała
  10. darixo odpowiedział(a) na darixo temat w 3.0
    za poprawę żądają sobie niezłej sumy, w miejscu tych wycieków jest jakaś pasta, w weekend podjadę do serwisu i zorientuję jakie części będą potrzebne do naprawy tych wycieków
  11. darixo odpowiedział(a) na darixo temat w 3.0
    rozrząd robiony w Sulejówku, zadzwoniłem do gościa od razu jak zaczęło mi się kopcić spod maski ale usłyszałem że po wymianie może coś takiego się pojawić, dla pewności rozebrałem puszkę filtra a tam z tego miejsca co wskazałem fontanna oleju podjechałem żeby ocenili ten wyciek i usłyszałem że mam za stare auto i tak sie dzieje w starych autach a w grupie 93 nie pamiętam już jutro sprawdzę dokładniej najwięcej mam -2
  12. darixo opublikował(a) temat w 3.0
    Witam Formowiczów otóż jestem świeżo po wymianie rozrządu w warsztacie bardzo polecanym na tym forum, po odbiorze po przejechaniu kilku kilometrów okazało się że strasznie cieknie olej z tego miejsca (http://imageshack.com/a/img924/7243/ni3QDN.jpg) i płynie bezpośrednio na kolektory tak samo z prawej jak i lewej strony akurat wycieki są w tych miejscach gdzie montuje się blokady. Teraz moje pytanie co potrzebuję i w jakich ilościach żeby pozbyć się tych wycieków ?? z góry dziękuje za odpowiedzi
  13. darixo odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    wielkie dzięki pogadam z chłopakami z Sulejówka żeby załatwili to co podałeś
  14. darixo odpowiedział(a) na lukisz temat w 3.0
    akurat czeka mnie wymiana rozrządu, jeśli możesz to podaj na jakich częściach najlepiej to złożyć, żeby nie było problemów. W Sulejówku polecają zestaw z Ruviille z góry dzięki za odpowiedz
  15. będę jutro po 18 pod wtc na 100%
  16. jutro pasuje ?? po 18 mogę podjechać pod wtc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.