Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Obroty - błąd sondy lambda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

Opisze całą historię co robiłem z moim autem.

W pewnym momencie pojawiły się problemy z obrotami , skoki obrotów , przy redukcji biegu prawie przygasniecie silnika.

Postanowiłem przeczyscić przepustnice. Przeczysciłem i zaadaptowałem. Manewr ten niby nieco pomógł ale napewno jeszcze nie było dobrze.

W międzyczasie wysypał mi się jeden z katalizatorów. Pusta duda zaczeła brzęczeć , dopiero wtedy poznałem.

Pojechałem do mechanika , poradził wyciąc kata i wstawić w to miejsce strumienice. Tak zrobiliśmy ( potem dopiero na forum doczytałem się że nikt nie zaleca strumienic , jako że to zło niby najgorsze).

Od pewnego czasu jeżdże więc , na jednej rurze z katem , a na drugiej ze strumienicą.

Dziś pojechałem do innego mechanika, podłaczylismy pod komp . Wywalił błąd sondy lambda.

Polecił albo wywalenie drugiego kata , albo wstawienie w miejsce tej strumienicy dobrego kata i wtedy zobaczymy.

Jak sądzicie czy taki układ jeden kat i jedna strumienica , może powodować wyrzucanie takiego błędu ??

Czy raczej poprostu siadła sonda??

No i czy z winy walnietej sondy silnik może nieco nierówno pracować?

( Na gazie , nie wystepuje bład sondy , a silnik pracuje w sumie równo) .

dzięki za ewentualna pomoc

Zauważyłem dziś , że pod zbiorniczkiem wyrównawczym mam nigdzie nie podłączoną wtyczkę. Okrągła wtyczka , czarno rózowa , wewnątrz dwa piny. Obszukałem wszedzie ale niewiem gdzie to powinno być podłączone.

Po lewej stronie , zaraz za rurą przepływki jest podobna wtyczka, w uchwycie na ścianie grodziowej , jednak ta jest podłaczona.

Czy mogliby się wypowiedzieć uzytkownicy z takimi samymi silnikami?

Postaram sie zamiescić zdjęcie.

[br]Dopisany: 25 Październik 2008, 11:06_________________________________________________Czy w silniku 2,8 30v są dwie sondy lambda, czy jest jeszcze za katem?

http://allegro.pl/item458161298_kolektory_sonda_lambda_2_8_v_6_vw_audi.html

Opublikowano

Użytkownik :Teodor

MIałeś rację , odkręciłęm zbiorniczek i pod nim faktycznie było wolne gniazdo. podłączyłem wtyczke , powinno byc ok.

Szkoda że na inne moje pytania nikt nie odpowiada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.