Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefon do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu jako trzeci w chacie. Awaryjny,jakby padł któryś. Nie chcę wydawać więcej siana niż do 300zł. Może być używka jak najbardziej. Za tą kasę nie ma sensu kupować na androidzie,bo to będzie muł straszny. Dlatego szukam czegoś na Windowsie. Nie jestem obeznany w tym systemie,Nokii Lumii jest od groma,więc pytam się Was koledzy co warto kupić. Na razie to chyba albo Lumia 620 albo 625...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też myślałem nad jakimś chinolem,ale Windowsa jeszcze na dłuższy czas nie miałem. Androida mam na codzień,więc teraz czas na kafelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak chciałbyś androida to polecam droid 3 - w tej cenie dorwiesz używkę, potem (banalnie prosta) instalacja ROMu minimoto i nie ma żadnych problemów :) Zacina się delikatnie przy cykaniu fotek - nie da rady zrobić kilku dobrych po sobie w krótkim czasie, ale poza tym działa świetnie - yanosik się nie zacina :) sam system sprawuje się bardzo dobrze, kiepsko napisane aplikacje będą powodowały, że będzie się ścinać, ale wystarczy zmienić aplikację na jakąś alternatywę i wsio gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, android... I instalacja jakiś romów, patchy i nie wiadomo czego jeszcze, by system jako tako działał płynnie... W tej kwocie poszukaj Lumii 720 lub Lumii 625, ze wskazaniem na tą pierwszą. Niedługo aktualizacja do Windows 10 Mobile, więc może kafelki stałyby się pierwszym wyborem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Instalacja romu jest banalnie prosta wystarczy podążać za instrukcją, w razie czego mogę pomóc, bo mam taki telefon :) zainstalujesz raz i potem się nie przejmujesz, a wybierając roma dostaję się bardzo dobry system operacyjny, jest duża różnica w płynności działania/zużyciu baterii między oryginalnym system, a customowym :) fakt, faktem jak ktoś chce dać 3 stówy i mieć coś co będzie działać w razie czego i mieć w d*pie całą resztę to niech sięgnie po WP, mnie do tego droida przekonała fizyczna klawiatura qwerty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylicytowałem Lumię 620 za 160zł hehe :) Całkiem fajny telefon. Lata super. No tylko mały :P No i zaczynam się przekonywać do tego systemu. Trochę rzeczy mi tam brakuje,mało aplikacji(ale te najważniejsze są). No i za te pieniądze nie wierzę że coś z androidem tak szybko by chodziło. Najważniejsze że jest pasek powiadomień a resztę da się przeżyć. Tylko dla mnie lumia to może 930 albo coś w ten deseń,bo ciężko będzie dorównać G3 :)

Obecnie używa żona i zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...