Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luz na kole , łożysko czy przegub ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, koledzy potrzebuje pomocy, mam luz na przednim kole lapiac za gore kola i szarpiac za nie czuje spory luz. Na lewarku lapiac za kolo tez jest luz i widac ze to luz gdzies z okolic piasty. Wahacze nowe wszystko sztywne pozostalo lozysko bo z czego by tam mogl byc jeszcze taki luz na przegubie moze cos takiego wystapic dodam ze przegub cichy nic nie strzela jedynie gdy wchodze w zakret z duza predkoscia to slychac takie strzelenie czasem wlasnie przez ten luz. Pytanie teraz czy da rade samemu wymienic piaste bez prasy czy trzeba oddawac do mechanika ? To lozysko jest wprasowane w zwrotnice czy przykrecone do niej ? Pytam bo na allegro wpisujac piasta a4 b5 wyskakuje albo samo lozysko albow obudowie na 4 sruby i nie wiem co i jak dlatego prosze o pomoc .

Opublikowano

Jeżeli wahacze nowe to zostało Ci łożysko koła ...wszystko na to wskazuje ....

sam tego bez praski nie zrobisz bo mozna uszkodzić łozysko ... ;)

Opublikowano

dobierajac odpowiednie podkładki mozna łozysko wycisnac i wcisnac za pomoca duzej sruby.

robiac z głową nic sie nie uszkodzi.

Opublikowano
  • Autor

A przegub odpada ? trzeba sciagac cala zwrotnice ?

Najdziwniejsze jest to, ze lozysko nie huczy ...luzne powinno huczec

Opublikowano

dobierajac odpowiednie podkładki mozna łozysko wycisnac i wcisnac za pomoca duzej sruby.

robiac z głową nic sie nie uszkodzi.

To prawda .. ;)

Ale znowu nie są to tak duze koszty by się bawić samemu i kombinować ...szukać odpowiedniej śruby-podkładek ..itd...Noo chyba że się ma zaplecze z takimi rzeczami to można samemu się pobawić .... :)

A przegub odpada ? trzeba sciagac cala zwrotnice ?

Przegub odpada ..Tak zwrotnica do wyjęcia

Edytowane przez OLIVER

Opublikowano
  • Autor

Panowie, a piasta nie jest razem z łożyskiem ? Czy z piasty łożysko się ściąga ?

Opublikowano

Panowie, a piasta nie jest razem z łożyskiem ? Czy z piasty łożysko się ściąga ?

łożysko jest osobno a piasta jest osobno ..Wiadomo ze z piast musisz ściągnąć łozysko

Tak to wygląda rysunkowo

[/url]">http://http://www.directupload.net'>uq8mx6lu.jpg

Opublikowano
  • Autor

ok wszystko jasne, dzieki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.