Skocz do zawartości
IGNOROWANY

powyżej 3 tyś obrotów słabo przyspiesza


YebieWdenko

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam audi a4 2.5 tdi 150 ps avant z 1998r, posiadam ją 2 miesiące kupiłem ją z uwaloną turbiną ale odłączyłem pod kompa i wyszło ze słabe doładowanie i przepływka ma słabe wartości i ok, turbo zregenerowane i autko śmiga ale tylko jest dynamika do 3 tyś obrotów wjęc zmieniłem przepływke na oryginał i to samo i jeszcze max prędkość to 180 km/h i to z wielkim trudem, więc zaślepiłem egr wymieniłem filtry i to samo podłączyłem pod kompa zero błędów dodam że autko super odpala ciepły czy zimny nie kopci no chyba ze na prawdę dostanie po garach to wtedy puści bąka ale delikatnie, miał może ktoś podobną sytuacje ? proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gruszkę przy turbinie masz dobrze wyregulowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego nie wiem podskoczę do chłopaków co turbine regenerowali powinni wiedzieć w końcu oni to robili od podstaw i demontowali i montowali turbinę

Edytowane przez YebieWdenko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a gruszkę przy turbinie masz dobrze wyregulowaną?

co ma do tego gruszka?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko wróciło od mechaniorów i temat był taki ze wyskoczył jakiś błąd z wadą sterownika błąd, stały skasowali błąd przetestowali auto i jest ok błąd sie nie pojawia ale ciągle jest tak że auto do 3 tyś przyśpiesza żwawo aż podrywa przód, ale po 3,5 tyś obrotów no jedzie jak bez turbiny czy w waszych lalkach tak też jest że po przekroczeniu tych obrotów auto jedzie jak zwykly diesel, czy wkręca sie dość dynamicznie na obroty,


Temat zamykam został ogarnięty znalazłem przyczynę, pękł przewód od turbiny i uciekało ciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...