Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doszły moje HDR'ki :kox: możecie oglądac dzieła fotografa-amatora :evil:

Po tych HDRkach widać jak się na autku kolorki mienią :naughty: Czyli bita z każdej strony :polew: żarcik oczywiście :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no bo ostatnio kumpel mi powiedzial ze wzial by ja ale troche za duza jest dla niego to wlaczylem jedynke i o sciane pozniej wsteczny i tak samo i sie pytam "teraz ok?" a on mi mowi ze teraz za mala :evil::polew:

żarcik oczywiście

Opublikowano

2-ga fotka za***ista:D

ale rzecztywicho walone z kazdej strony :polew: :polew: :polew:

joke :>

Opublikowano

Fajna furka :kox: prawie jak moja tylko szkoda ze nie Avant :decayed: ale przynajmniej jedyny słuszny kolorek :naughty:

Fajne Ci HDRki wyszły :good: Podświetlenie tyłu jeszcze rezasz??

Jak sprzedasz furaka to co następne bedzie :mysli: mam nadzieje że A4 :kox:

Opublikowano
  • Autor

narazie nic nie robie...

jak sprzedam furaka to bedzie a4 albo alfa 156... zalezy jak wszystko sie ulozy...

ja nie jestem za avantem... wole sedanika :wink4:

Opublikowano

jak sprzedam furaka to bedzie a4 albo alfa 156...

:bicz:

Opublikowano
  • Autor

pinifarina 2.4 :tongue4:

Opublikowano

jak sprzedam furaka to bedzie a4 albo alfa 156...

:bicz:

:evil:fajna furka nie pozbywaj się jej :hi:

Opublikowano
  • Autor

I jest:

-progi s4

-zderzak przod s4

-gril s4

-soczewki

-alu 17"

-gwint

-ciemne szybki

-halogeny

-xeonon 6000k z xenon w halogenach

kopia2p10606191056x705.jpg[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:20_________________________________________________p.s. zderzak jeszcze nie malowany :gwizdanie:

Opublikowano

z przodu 17" a z tyłu 19"? :polew: fajne VT :good:

Opublikowano

fajne Vt. ale dla mnie to kolo to kupsko;)

Opublikowano
  • Autor

hehe, bralem materialy z jednego samochodu... nie moge dopasowac koloru przaedniego zderzaka :disgust:

Opublikowano

trza zapylke prysnac i nie bedzie wielkiej roznicy :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zmieniam radio na gamme :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________Właśnie nowy właściciel odjechał moją suczką :decayed: trwają poszukiwania kolejnego złomka :good:

p.s. jednak alfa na razie odpada i zostaję dalej przy audi :rolleyes:

p.s.2. radia nie zdarzyłem zmienić

Opublikowano

p.s. jednak alfa na razie odpada i zostaję dalej przy audi :rolleyes:

bardzo dobra decyzja :good: to teraz jakaś B6 na full wypasie :kox: i koniecznie w szarym kolorku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szara może będzie... mam nawet coś upatrzone... :gwizdanie: ale b5 :evil: wymagania mam duze

klimatronik

110km

sedan

i po lifcie tym z 96 roku czyli lampyt tyl i progi :evil:

Opublikowano

szara może będzie... mam nawet coś upatrzone... :gwizdanie: ale b5 :evil: wymagania mam duze

klimatronik

110km

sedan

i po lifcie tym z 96 roku czyli lampyt tyl i progi :evil:

szukaj jakiegos B5 FL na popmpowtryskach robisz wirusik i bajka :kox: i szarak musi być :good:

Opublikowano
  • Autor

ehh... chyba sie nie uda :gwizdanie: troche taniej szukam ale jak znajde to nie pogardzę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.