Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samozamykający się szyberdach


jentus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


problem jest tego typu, że nie mogę uchylić szyberdachu bo sam się po chwili zamyka. Czasami wytrzyma kilka minut i się zamknie. Nawet czasem potrafi się uchylić i po chwili sam zamknąć. Problem jest też taki, że nie zawsze reaguje na otwieranie/uchylanie - muszę pokręcić włącznikiem i dopiero łapie.


Czy może to mieć również związek z dziwnym odgłosem jakby uchylania/zamykania czy co one tam robią klap klimatyzacji? Jak wyłączę auto to nonstop coś spod deski rozdzielczej pracuje. Dodatkowo nie zapala mi się światło jak otwieram drzwi kierowcy, nie pokazuje się też informacja o ich otwarciu na fisie.


A4 B6 rocznik 2002 1.9 TDI

Edytowane przez jentus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag kolego pokaże w czym problem ... żarówki do przepatrzenia bezpieczniki wiązka drzwi oraz w lampce , w klimie pewnie silniczek ci jakiś pracuje musisz sciągnąć schowek przepatrzeć co i jak a na vagu tez ci pokaże co tam sie dzieje .. jak coś jakieś silniczki jeszcze mam gdy ci sie jakiś ześwirował :P to tak przy okazji ... co do szyberdachu to sprawdz czy nie ma gdzieś zwarcia wody syfu przeczyść itp popatrz na prowadnice ..styki przycisków pewnie zawalone syfem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z szyberdachem wałkowany już kilka razy, do przeczyszczenia sterowanie nim, tak jak kolega wyżej pisze kabelek i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyzej mowi. Trzeba czyscic tez miałem ten problem

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mozecie podpowiedziec co konkretnie trzeba wyczyscic ? - moj tez nie reaguje albo sie sam zamyka

Moj mechanik stwierdzil zeby wymienic pokretlo od sterowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo,szyber wariwal jak chcial,wymienilem pokretlo otwierania i wsio dziala juz kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mozecie podpowiedziec co konkretnie trzeba wyczyscic ? - moj tez nie reaguje albo sie sam zamyka

Moj mechanik stwierdzil zeby wymienic pokretlo od sterowania...

i miał rację tylko nie trzeba go odrazu wymieniać. Wystarczy w nim wyczyscić styki i problem ustąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...