Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda na podłodze od pasażera.


tumax

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, proszę ratujcie...

W ciągu ostatnich trzech dni trzeci raz zalało mi auto. Woda lała się przez prawy zawias schowka. Lała się prawie ciurkiem. Za każdym razem z wykładziny odsysam po 2 litry wody. Wywaliłem schowek. Przy dzisieszej ulewie znowu auto zalane :/. Woda leci po metalowym stelażu z prawej strony (tym do którego przyczepia się dużą zaślepkę, taką jak od bezpieczników). Odpływy mam drożne na 100%. Przez kabinówkę też nie leci - sprawdzone na 100%. Lałem tam wiadrami, żeby sprawdzić, rozkręcalem, skręcałem, szukałem i dalej lałem.

Znacie jeszcze jakieś newralgiczne punkty tych samochodów?

Pomóżcie, bo już więcej wody w podłogę się nie zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też lało w tym miejscu co piszesz a winna była źle wklejona szyba w rogu na górze;( doszedłem do tego dopiero po zdemontowanou osłony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie też odpływ z parownika klimatyzacji. Nie wiem jak inni, ale ja w swojej B6 zawsze na początku lata, przy pierwszych upałach miałem basen z prawej strony. Odpływ nie był zapchany, ale jakby zapowietrzony. Wystarczyło zejść do kanału, odkrecić 2 śrubki od osłony termicznej i wsadzić palucha w odpływ-wylatywało zwykle z litr wody.

Czasem przy urwaniu chmury leciało mi jeszcze na podstopnicę z przejścia w grodzi-tego do ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wczoraj temat i u mnie powrócił. Ja miałem odpływy zapchane i trochę wody się zbierało która na zakręcie mi się wlewala do filtra. Filtr mam w połowie mokry i woda przez wentylator po prawym zawiasie mi kapała...ale skoro odpływy drozne to następnym razem sprawdź czy filtr masz suchy. Ja bym szukał mimo wszystko w okolicach filtra przyczyny-nie trzyma się zaczepów/odstaje gorna czesc, albo uszczelke pod filtrem szlag trafił.

Edytowane przez matriw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie korek po prawej stronie od filtra kabinowego.

Dokładnie to miejsce, które na zdj. jest zaklejone http://oi58.tinypic.com/w1vk2b.jpg

 

Edytowane przez BartekWSH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...