Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Stukanie na wysokich obrotach


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

witam mama nastepujacy problem po wymianie sprzegla np jak jade na 2 biegu na wysokich obrotach tak ponad 3000obrotow przy szybkim przyspieszaniu to sluchac takie stukanie jakby ze skrzyni albo moze przeguby ?? wczesniej tego nie bylo i dodam ze przeguby czasem na skreconych wczesniej stukaly czasem. wiec co najprawdopodobniej jest do wymiany?? a moze sprzeglo jest cos zle wymienione ?? w czym moze tkwic problem ?? dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli chodzi o przeguby to możesz je sprawdzić ruszając średnio dynamicznie na prawie maxymalnie skręconych kołach jeżeli poczujesz mocny mechaniczny stukot to na pewno przeguby masz do wymiany.

Możliwe,że wcześniej sprzęgło ślizgało się przez co auto traciło na dynamice i przeguby nie dostawały tak po tyłku albo mechanior coś popierdzielił czego Ci nie życzę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez obstawiam przeguby... bo teraz po wymianie na wysokich obrotach tak jakby lepije sie wkreca i moze przeguby nie daja rady jutro je sprawdze... co do wymiany to raczej jest wszytsko ok robil to swoj czlowiek mechanik z moja pomoca wiec wszystko wiem co i jak bylo zrobione a mechanik juz troche siedzi w skrzyniach biegor roznego typu:) obstawiam raczej przeguby ze juz na wykaczeniu bede musial ostrozne jezdzic do wymiany bo juz raz mnie holowali do domu przez sprzeglo 80km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...