Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Radio Concert III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale oglądałeś wszystkie fotki ? jest podrapane i na panelu i na wyświetlaczu - stąd ta cena. Co do montażu to już ktoś wkładał - otwór 2din i adapter na ISO2 i gitara :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, widziałem na dole w rogu zrysowany wyświetlacz i lekko porysowany przycisk SCAN

Co do montażu to już ktoś wkładał - otwór 2din i adapter na ISO2 i gitara :wink4:

Aha czyli mając ramkę 2din to plug&play

Dzięki :)

Opublikowano

Olej to radio, ja takie wywaliłem i zamontowałem Alpinę 9855R, jak chcesz niższego kosztu to kup tańszą Alpinę, różnica w dźwięku Niebo a Ziemia.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_alpine_9855r_w_b7_w_koncu_udalo_sie_zainstalowac-t49474.0.html

Opublikowano

Witam

1) Montował ktoś może radyjko z B7-ki Audi Concert 3 w B6-tce.?

2) Co myślicie o tym egzemplarzu? Trochę tanie, niektóre Concert'y II są droższe...

http://www.allegro.pl/item467922911_audi_concert_iii_mp3_audi_a4_najtaniej_od_ss.html

czesc,

mam takie zamontowane w B6, gra nienajgorzej ale nie jest to szczyt marzen.

a i wtyk anteny jest troche inny ale da sie podlaczyc

pamietaj ze podlaczysz tylko przod !

Bartek

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za odpowiedź :good:

Mnie czeka jeszcze rzeźba 1din -> 2din.

Koszt przeróbki z radiem wyszedłby mniej więcej taki jak Alpine, szkoda że kolega vario-tech mieszka w Poznaniu, bo moglibyśmy się zamienić ramkami 1din <-> 2din :decayed:

Opublikowano

No ja właśnie zakupiłem concert III i też będę montował je do swojej B6 mam nadzieję ze będzie gitara:))))

Pytanko do Bartka z tego co piszesz rozumiem że tylnich głośników nie da sie podłączyć?????

Opublikowano

Tytus, ja miałem ORI 2 DIN i kupiłem ramkę 2 din na 1 din z kieszonką :), radio Concert wsadziłem do szafki bo jak trzeba będzie auto w ludzi wysłać to nie oddam Alpiny :) a co do podłączenia Alpiny do systemu ORI to trochę zabawy było i koszta nie małe ale czego się nie robi dla lepszego dźwięku :)

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

No domyślam się bo masz pewnie "aktywny" tył, ja z kolei mam instalacje 4+4 głośniki w drzwiach bez sub-a i bez wzmacniacza pod każde radio z półki sklepowej. Stąd jak podepnę jakiekolwiek ori radio [concert/chorus/rns] to gra mi tylko przód.

Ja chyba jednak pozostanę przy produktach dla audi, zależy mi także na tym żeby to radio dobrze wyglądało w konsoli, btw. chętnie założył bym BOSE ale koszt już spory.

Jakbyś jednak zdecydował się na sprzedaż concerta daj znać :)

Opublikowano

Nie mam zamiaru sprzedawać, z tego co podczas montażu Alpiny się dowiedziałem to raczej Concert na tył ma za słaby sygnał na tył dlatego jest wzmacniacz z tyłu, jak montowałem Alpinę to musieli obniżyć poziom sygnału na tył z radia nie ORI. Jak dla mnie to nie pakuj się w audio Audi bo to shit made in Blaupunkt albo inny shit, dźwięk jest cienki, regulacja też byle jaka. Pakuj kasę w dobre głośniki i dobrą Alpinę albo Clariona byle nie w Pioneer'a.

Opublikowano

No ja właśnie zakupiłem concert III i też będę montował je do swojej B6 mam nadzieję ze będzie gitara:))))

Pytanko do Bartka z tego co piszesz rozumiem że tylnich głośników nie da sie podłączyć?????

jesli mowimy o prawidlowym podlaczeniu to nie.

z radia masz wyjscie tylko na dwa glosniki (czytaj przednie drzwi)

ja wlasnie zakupilem sub Bose do b6 avant i bede probowal podlaczyc tyl z wzmacniacza od suba.

na razie nie wiem jak bo nie mam pojecia co gdzie jest w tej kostce.

a moze kto moglby zalaczyc zdjecie kostki z przewodami po kolorach bym doszedl co i gdzie.

Bartek

Opublikowano

szukalem, googlalem i nic.

znalazlem gdzies na forum zdjecie ori wzmaka z wtyczka i kablami ale za kiepska jakosc, zeby rozpracowac.

szukam dalej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.