-
[B6 AWX] Poduszki silnika - połączenie czujników
Witam, przylaczam sie do pytania ! Umnie tez jest tylko jedna wtyczka przy poduszce po stronie kierowcy. pozdr
-
[B6 AVF] Poduszka silnika z czujnikiem zastąpiona zwykłą
zamirzam w weekend zabrac sie za te poduszke, zaczne od sprawdzenia elektryki (kostki). najgorsze jest to ze blad dotyczy obu poduszek tzn. prawej lub lewej i nie widomo od ktorej zaczac. jesli nie bedzie zadnych widocznych oznak zuzycia, to nie mam pomyslu jak sprawdzic obciazona silnikiem poduszke.
-
[B6 AVF] Poduszka silnika z czujnikiem zastąpiona zwykłą
sam sobie odpowiedziales http://www.a6klub.pl/a6-c5-25tdi-ake-q-tiptronic-poduszka-silnika-vt3199.htm
-
[B6 AVF] Poduszka silnika z czujnikiem zastąpiona zwykłą
tomek23, ja mam u siebie blad poduszki z czujnikiem (17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145) mam nadzieje ze o to chodzi) i nie mam zadnych problemow z odpalaniem.
-
Jaka tuba do audi a4 avant
jest racja w tym co piszesz z tym 'shitem', dlatego trzeba wiedziec co sie kupuje i do czego ma to sluzyc a wtedy i na aukcji cos sie znajdzie. dodam jeszcze ze tuba prawie zawsze zagra gorzej niz skrzynia. oczywiscie skrzynia zrobiona pod konkretny glosnik, bo jesli najpierw kupuje sie skrzynie a potem glosnik to jedyny parametr jaki laczy te dwa elementy to wielkosc otworu
-
Jaka tuba do audi a4 avant
Bondzo ja wlasnie zamontowalem Bose do avanta, z podlaczeniem nie ma problemu (sluze pomoca). natomoast jest to plastikowe pudelko z 13cm glosnikiem (u mnie w B6, u Ciebie troche inny ksztalt do B5 ale podejzewam ze zagra podobnie) i nie oczekuj zbyt wiele, jesli nie zalezy Ci na miejscu w bagazniku to zdecydowanie skrzynia z mdf i chociaz 20cm. Wczesniej mialem DLS 25cm i nie ma porownania z tym "pudelkiem" bosa. pozdr
-
Jaka tuba do audi a4 avant
czesc, jesli ma na prawde dobrze zagrac to propomuje cos takiego: http://forums.audiworld.com/a6/msgs/771073.phtml pozdr.
-
[ALL B7] BOSE zamiast standardu
czesc czesc, czy wtyczka jest taka jak w b6? bo do b6 mam schemat. a jesli inna to wrzyc zdjecie albo link jakis. pozdr
-
[B6 AVF] Problem z radiem
a co to za radio? do niektorych nie podlacza sie zasilania PO stacyjce !
-
[ALL B6] Radio Concert III
szukalem, googlalem i nic. znalazlem gdzies na forum zdjecie ori wzmaka z wtyczka i kablami ale za kiepska jakosc, zeby rozpracowac. szukam dalej
-
[ALL B6] Radio Concert III
jesli mowimy o prawidlowym podlaczeniu to nie. z radia masz wyjscie tylko na dwa glosniki (czytaj przednie drzwi) ja wlasnie zakupilem sub Bose do b6 avant i bede probowal podlaczyc tyl z wzmacniacza od suba. na razie nie wiem jak bo nie mam pojecia co gdzie jest w tej kostce. a moze kto moglby zalaczyc zdjecie kostki z przewodami po kolorach bym doszedl co i gdzie. Bartek
-
[ALL B6] Radio Concert III
czesc, mam takie zamontowane w B6, gra nienajgorzej ale nie jest to szczyt marzen. a i wtyk anteny jest troche inny ale da sie podlaczyc pamietaj ze podlaczysz tylko przod ! Bartek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem A4 1.9tdi (BKE) Avant 2004. Mam nadzieje ze bede mogl skorzystac z Waszego doswiadczenia i cennych informacji dotyczacych tego auta a i sam zamierzam sie podzielic moja wiedza. pozdrawiam Bartek
bartek_ogg
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta