-
[B6 AWX] drgania nadwozia podczas przyspieszania
Przegub od strony skrzyni do modelu avant 1.9 2002 jako czesc zamiena nie wystepuje . Dostepna jest tylko cała połos w cenie ok 1500zł .Ja kupiłem sam przegub uzywany na giełdzie za 250zl
-
[B6 AWX] drgania nadwozia podczas przyspieszania
moje auto naprawione zero wibracji przyczna był zuzyty przegub od strony skrzyni biegow
-
[B6 AWX] Poduszki silnika - połączenie czujników
Czy moze ktos wie jak sa podłaczone te poduszki pod silnikiem. Umnie jest podpieta tylko jedna czy pomiedzy tymi poduszkami powinien byc jakis kabelek ktory łaczy je razem a na tym kablu gniazdko do ktorej podpina sie wtyczke ktora wychodzi z wiazki kabli bo dwoch wtyczek umnie niema . Auto było naprawiane przez poprzedniego własciciela wiec moze mechanik tego kabelka tam nie załozył a wtyczke włozył tylko do jednej poduszki.
-
[B6 AWX] drgania nadwozia podczas przyspieszania
moj przebieg to 144tys ale kabel jest podłaczony tylko do jednej a wtyczki sa w obydwuch musze chyba poszukac ten drugi kabel
-
[B6 AWX] drgania nadwozia podczas przyspieszania
Poduszke pod skrzynia wymieniłem była naderwana .ale dalej trzesie .Poduszka silnika od strony pasażera jest mokra od czerwonego oleju czy to znaczy ze jest zuzyta druga jest sucha .Jak sprawdzic czy sa zuzyte poduszki wymieniac dwie .Czy w poduszkach silnika jest olej i po co w tych poduszkach wtyczki na kable
-
[B6 AWX] drgania nadwozia podczas przyspieszania
Witam mój problem polega na tym ze auto podczas przyspieszania trzesie na boki ta jakby były niedokrecone koła . Najmocniej jest to odczuwalne na 3 biegu i predkosci ok 70km . Tak samo dzieje sie pdczas jazdy pod gore i dodaniu gazu , to samo a nawet mocniej w zakrecie jesli koła skrecone i nacisne na gaz na obojetnie na ktorym biegu cos zaczyna trzas nadwoziem co moze byc tego przyczyna .Prosze odpowiedz wydaje mi sie ze przegub wewnetrzny ma luzy, od strony kierowcy takich luzow niema czy przegub moze byc przyczyna tych drgan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jarek z Gorzyc jestem posiadaczem audi a4 avant 1.9 tdi 130 kM
13jaro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta