Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] drgania nadwozia podczas przyspieszania


13jaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem polega na tym ze auto podczas przyspieszania trzesie na boki ta jakby były niedokrecone koła . Najmocniej jest to odczuwalne na 3 biegu i predkosci ok 70km . Tak samo dzieje sie pdczas jazdy pod gore i dodaniu gazu , to samo a nawet mocniej w zakrecie jesli koła skrecone i nacisne na gaz na obojetnie na ktorym biegu cos zaczyna trzas nadwoziem co moze byc tego przyczyna .Prosze odpowiedz :embarrassed: wydaje mi sie ze przegub wewnetrzny ma luzy, od strony kierowcy takich luzow niema czy przegub moze byc przyczyna tych drgan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszke pod skrzynia wymieniłem była naderwana .ale dalej trzesie .Poduszka silnika od strony pasażera jest mokra od czerwonego oleju czy to znaczy ze jest zuzyta druga jest sucha .Jak sprawdzic czy sa zuzyte poduszki wymieniac dwie .Czy w poduszkach silnika jest olej i po co w tych poduszkach wtyczki na kable :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wymienia poduchy pod silnikiem, zalecana jest zmiana obu...

Te poduszki są sterowane z komputera, stąd kabelek (wtyczka), polega to na tym, że poniżej określonych obrotów (zazwyczaj trochę ponad 1000), zawór (który jest sterowany z ECU) jest otwarty i guma jest dość miękka, co pozwala na zredukowanie drgań silnika. Wysokie wibracje podczas przyśpieszania również są absorbowane jak przy jałowym.

Jest jeszcze ten "olej", który pracuje przy innych częstotliwościach (niskie).

Jaki jest Twój przebieg ? Trochę OT, ale jestem ciekaw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...