Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Radio Concert III


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

no ale oglądałeś wszystkie fotki ? jest podrapane i na panelu i na wyświetlaczu - stąd ta cena. Co do montażu to już ktoś wkładał - otwór 2din i adapter na ISO2 i gitara :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to radio, ja takie wywaliłem i zamontowałem Alpinę 9855R, jak chcesz niższego kosztu to kup tańszą Alpinę, różnica w dźwięku Niebo a Ziemia.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_alpine_9855r_w_b7_w_koncu_udalo_sie_zainstalowac-t49474.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1) Montował ktoś może radyjko z B7-ki Audi Concert 3 w B6-tce.?

2) Co myślicie o tym egzemplarzu? Trochę tanie, niektóre Concert'y II są droższe...

http://www.allegro.pl/item467922911_audi_concert_iii_mp3_audi_a4_najtaniej_od_ss.html

czesc,

mam takie zamontowane w B6, gra nienajgorzej ale nie jest to szczyt marzen.

a i wtyk anteny jest troche inny ale da sie podlaczyc

pamietaj ze podlaczysz tylko przod !

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką masz instalacje w swoim aucie, zobacz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sposob_podlaczenia_tylnich_glosnikow_radio_concert_cd_by_grundig-t36882.0.html;msg423446#msg423446

Dla ori radioodtwarzaczy instalacja ma tylne głośniki zasilane ze wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus, ja miałem ORI 2 DIN i kupiłem ramkę 2 din na 1 din z kieszonką :), radio Concert wsadziłem do szafki bo jak trzeba będzie auto w ludzi wysłać to nie oddam Alpiny :) a co do podłączenia Alpiny do systemu ORI to trochę zabawy było i koszta nie małe ale czego się nie robi dla lepszego dźwięku :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się bo masz pewnie "aktywny" tył, ja z kolei mam instalacje 4+4 głośniki w drzwiach bez sub-a i bez wzmacniacza pod każde radio z półki sklepowej. Stąd jak podepnę jakiekolwiek ori radio [concert/chorus/rns] to gra mi tylko przód.

Ja chyba jednak pozostanę przy produktach dla audi, zależy mi także na tym żeby to radio dobrze wyglądało w konsoli, btw. chętnie założył bym BOSE ale koszt już spory.

Jakbyś jednak zdecydował się na sprzedaż concerta daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru sprzedawać, z tego co podczas montażu Alpiny się dowiedziałem to raczej Concert na tył ma za słaby sygnał na tył dlatego jest wzmacniacz z tyłu, jak montowałem Alpinę to musieli obniżyć poziom sygnału na tył z radia nie ORI. Jak dla mnie to nie pakuj się w audio Audi bo to shit made in Blaupunkt albo inny shit, dźwięk jest cienki, regulacja też byle jaka. Pakuj kasę w dobre głośniki i dobrą Alpinę albo Clariona byle nie w Pioneer'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zakupiłem concert III i też będę montował je do swojej B6 mam nadzieję ze będzie gitara:))))

Pytanko do Bartka z tego co piszesz rozumiem że tylnich głośników nie da sie podłączyć?????

jesli mowimy o prawidlowym podlaczeniu to nie.

z radia masz wyjscie tylko na dwa glosniki (czytaj przednie drzwi)

ja wlasnie zakupilem sub Bose do b6 avant i bede probowal podlaczyc tyl z wzmacniacza od suba.

na razie nie wiem jak bo nie mam pojecia co gdzie jest w tej kostce.

a moze kto moglby zalaczyc zdjecie kostki z przewodami po kolorach bym doszedl co i gdzie.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...