Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skup Aut AAAauto opinie


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem sms z AAAauto że są zainteresowani moim samochodem. Wystawiłem na olx i po 3h taki sms że są zainteresowani moim autem i żeby oddzwonić :huh: No to oddzwoniłem i mi pan przez telefon powiedział że są bardzo zainteresowani samochodem itd i najlepiej to żebym zabrał dokumenty, OC, książkę serwisową, koła zimowe które dorzucam i przyjechał do nich na plac (mam tam może z 10 km). Ja powiedziałem że nie będę latał z tymi kołami żeby się przejechać "do wyceny" i mogę jedno zabrać ze sobą bo pozostałe są w takim samym stanie czyli w zasadzie idealnym. Tak czy inaczej umówiliśmy się na pierwszy dzień który podałem wolny czyli niedzielę rano... Mieliście z czymś takim do czynienia już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem Avensis to dzwoniła babka z jakiejś firmy ale podziękowałem bo mam do nich 100 km :)

Pamiętaj żeby sprzedając auto mieć umowę sprzedaży a nie jakiegoś wstawienia w komis itp.

Kasę byś dostał a OC płacił.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie od razu powiedziałem, że nie interesuje mnie komis a Pan odpowiedział że gotówkę dostanę do ręki na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotówkę tak, ale patrz też żebyś dostał umowę kupna sprzedaży.

Swego czasu dawali kasę i umowę wstawienia w komis a kwitowałeś odbiór gotówki. Po sprzedaży dopiero umowę zbycia auta dostawałeś.

Jak długo stało w komisie to przychodziło OC do zapłaty.

Wiem bo niestety miałem przyjemność pracować w komisie.

Trochę się pozmieniało od tego czasu bo OC dla komisow jest tańsze i na tyle dni ile auto stoi tam, ale uważaj bo różnie może być.

Ma być umowa przeniesienia własności na kupującego bo nie wiadomo co handlarze mogli znowu wymyślić :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki że podpowiedziałeś ;) Czytam teraz opinie o tym ich skupie i ogólnie o komisie i aż mnie śmiech bierze. Wiem że nic nie kupię u nich na 100% ale chyba też raczej nie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skup aut to totalna ściema i dymanie klienta, w NL też ostatnio to w "modzie" i oglądałem w tutejszej TV jak robia klientów w bambuco.

Ja co tydzień wywalam 3 szt, reklamówek i wizytówek że oni chcą kupic moje auto :facepalm:

Nawet w tej chwili mam pod postem reklamkę :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

cp4abo6o.jpg

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, daleko nie mam do nich a może się dowiem coś ciekawego. Zdam relację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz daleko to możesz podjechać, ale z góry można założyć, że zaproponują niższą cenę niż oczekujesz - na czymś muszą zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zakładam, szczerze mówiąc mam jutro wolne i brak zajęć a może będę jechał nad jeziorko jakieś a ten skup mam po drodze. Posiedzę tam 30-40 min. i jak będą mnie przekonywali do niższej ceny o 1,5-2 tys to nie dobijemy targu. Zwłaszcza, że teraz nie widzę auta które chciałbym kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...