[A4/B6,B7] Odblokowanie pełnego FIS Olsztyn
1 1

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie. Czy w Olsztynie ktoś zmieniał manetki na tempomat i FIS. Kogo możecie polecić do odblokowania wszystkich funkcji? Chodzi mi o usługe podłączenia pod Vag VCDS ponieważ same manetki mam już zakupione.

Witam!

Odnawiam temat. Ponieważ nie mogę się dodzwonić do Pawła z Tracka mam pytanie czy ktoś w Olsztynie ogarnie wymianę manetek i odblokowanie FIS??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie. Czy w Olsztynie ktoś zmieniał manetki na tempomat i FIS. Kogo możecie polecić do odblokowania wszystkich funkcji? Chodzi mi o usługe podłączenia pod Vag VCDS ponieważ same manetki mam już zakupione.

Witam!

Odnawiam temat. Ponieważ nie mogę się dodzwonić do Pawła z Tracka mam pytanie czy ktoś w Olsztynie ogarnie wymianę manetek i odblokowanie FIS??

zajedz poprostu do Pawła :) czasem nie odbiera bo ma w kuj roboty ja czasem tez duzo razy dzownie :P :P

Edytowane przez Zaleczeq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o jakis namiar na Pawła z Tracka ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma warsztat na Tracku. Przed gazetą Olsztyńską w lewo i do konca. Za rozdzielnia smieci w lewo i 5 lub 6 garaż po lewej to jego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie kompletuje graty i będę się zbierał do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, u kogo robiliście fisa lub kogo możecie polecić ?

Pozdrawiam

Edytowane przez MilUl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema! Ja robiłem u Pawła. W końcu udało się jego znaleźć. Nadal pracuje na Tracku za segregatornią śmieci. Przed gazetą Olsztyńską w lewo i do konca. Za rozdzielnia smieci w lewo i 5 lub 6 garaż po lewej to jego. Przed garażem stoją Audi różne. Czasem WV :)

Powiem że ciężko w Olsztynie kogoś innego znaleźć. Mi przynajmniej się nie udało. Jak uda Tobie znaleźć to daj znać. Jak nie to podjedź do Pawła on na pewno ogarnie szybko i nie drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema! Ja robiłem u Pawła. W końcu udało się jego znaleźć. Nadal pracuje na Tracku za segregatornią śmieci. Przed gazetą Olsztyńską w lewo i do konca. Za rozdzielnia smieci w lewo i 5 lub 6 garaż po lewej to jego. Przed garażem stoją Audi różne. Czasem WV :)

Powiem że ciężko w Olsztynie kogoś innego znaleźć. Mi przynajmniej się nie udało. Jak uda Tobie znaleźć to daj znać. Jak nie to podjedź do Pawła on na pewno ogarnie szybko i nie drogo.

Dziękuję Bardzo Kolego, na dniach podjadę do Pawła i mam nadzieję, że ogarnie to : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam temat ? Czy możecie kogoś polecić ? W jakich kosztach wacha się adaptacja tempomatu oraz fisa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam, czy orientujecie sie jaki jest koszt odblokowanie fis i montaz tempomatu? Manetki we wlasnym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi