Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakiery z allegro - Kalisz. Zna ktoś firmę z linka?


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7388319 Pod tym linkiem kryje się firma zajmująca się mieszaniem lakierów i dystrybucją produktów lakierniczych. Jako, że muszę kupić lakier na pomalowanie całego auta, to właśnie szukam czegoś dobrej jakości i w przystępnej cenie. Zadzwoniłem, zapytałem o koszta - lakier na mojego Avanta - baza perłowa 84zł/l, potrzebne wg sprzedawcy 2,5l; rozcieńczalnik do każdego litra 12,5zł. Klar Standox - 85zł/l, potrzebne 2,5l (już wliczony utwardzacz). Razem cały komplet na pomalowanie mojego auta - 450zł. Cena jak dla mnie bardzo dobra, do tego wysyłka 20zł. Pytanie do Was - miał ktoś okazję kupować od tej firmy lakier? Mnie ten allegrowicz wydaje się rzeczowy i konkretny - 100% pozytywów;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.. niewiem jak ten allegrowicz ale ja dosiebie za 5 setek bazy perlowej dalem ok 110zl....kupowalem to w konkretnej mieszalni gdzie ceny maja przystepne i mieszaja na lakierach kakretnych firm......

Jak dlamnie to cos za malo 84zl za litr takiej bazy.... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale gościu ma normalną firmę, zero negatywów i mówi, że to są dobre lakiery, a nie jakieś badziewie - ze swej strony jestem w stanie mu wierzyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje audi jest pomalowane materiałami od tego człowieka, wujka auto będzie pomalowane też lakierem od niego, pomalowaliśmy też inny samochód (kilka elementów) - jak dla mnie, jest ok. Cena mi pasuje, jakość raczej też. Baza nie jest perfidnie rozcieńczona, kryje dobrze. Co do klaru - to norma - Dupont długo schnie, ale mam nadzieję, że będzie dobrej jakości. Auto mam pomalowane, swoje odczekałem i muszę dokończyć polerowanie -z 1/3 już mam. Zobaczymy, jak będzie z jakością tego lakieru, ale myślę, że się nie zawiodę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...